В ДонНУ знову будуть хімічити з продуктами, кульками, рідким азотом

В ДонНУ знову будуть хімічити з продуктами, кульками, рідким азотом

В актовій залі університету 12 травня о 14.00 хіміки влаштують яскраве експерементальне шоу. Окрім можливості побачити неймовірні властивості речовин, глядачі зможуть спробувати себе у якості експерементаторів. 

Учні четвертої школи, які минулого разу відвідали шоу пригощались димучими коктейлями, створювали піну, бульбашки, лопали повітрянні кульки за допомогою апельсинів, морозили фрукти, овочі та квіти рідким азотом

За словами старшого наукового співробітника науково-дослідної частини ДонНУ імені Василя Стуса, кандидата хімічних наук Наталі Леонової, це науково-популяризаційний захід в рамках проекту соціальної дії «Наука – це просто». 
— Ми хочемо популяризувати науку, показати школярам, що займатися нею — це дуже цікаво і корисно.  
Проект соціальної дії "Наука - це просто!" реалізується у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса за підтримки програми "Активні Громадяни" Британської Ради в Україні та програмної ініціативи "Координаційний центр переміщених ВНЗ" ГО "Центр інновацій та сталого міжнародного розвитку" ("CISID").

А з 14 травня на третьому поверсі "Скайпарку" такі хімічні шоу можна буде побачити в інтерактивному Музеї Науки. Кожні вихідні, у святкові дні та під час шкільних канікул тут проводитимуться науково-розважальні шоу та майстер-класи з хімічними та фізичними  дослідами. 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:16 Лелека повернувся на Великдень: продовження історії, як подружжя з Ямполя відновило згоріле гніздо 21:00 Може бути гучно. Вінничан попереджають про підрив кар'єру у Могилівці play_circle_filled 20:02 Школярі Вінниці зібрали тисячу великодніх кошиків для поранених воїнів photo_camera 19:07 Майбутнє кінотеатру імені Коцюбинського визначено: результати міжнародної зустрічі архітекторів photo_camera Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 18:56 Він мав бронь, але пішов добровольцем: на фронті загинув Ігор Лівандовський 18:18 Вінниця для ветеранів: де знайти підтримку, реабілітацію і нові можливості 18:11 Парковку біля Лісопарку та три зупинки капітально відремонтують 17:25 Як у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці освячували паски: фоторепортаж зі святкового богослужіння play_circle_filled photo_camera 17:02 Невдала спроба скоротити шлях: на Вінниччині машина застрягла посеред річки photo_camera 16:31 Десять аптек — жодного турнікета: чи реально знайти кровоспинний засіб у Вінниці? 16:10 Коли звичайні ліки безсилі: медики з Парижа впроваджують у Вінниці новітні методи лікування photo_camera 15:23 Нерухомість у Польщі та гектари землі в Яришівці: що задекларувала родина вінницької прокурорки 15:10 У селі Кушелівка чоловік наловив карасів на сім мільйонів гривень photo_camera 14:16 У Бершаді та Вінниці через пожежі травмувалися двоє пенсіонерів 13:14 Перемир’я лише на словах: було понад 10 700 порушень режиму тиші з боку окупантів photo_camera 12:29 За квиток до Молдови — 20 тисяч доларів: у Вінниці затримали організатора «трансферу» photo_camera 12:28 Нуль порушень у 1200 храмах: Великодня ніч в області пройшла спокійно 12:26 Перевірка на місцеву прописку. Вінничани згадують заклади та звички, яких уже не існує 11:44 Великдень «із градусом»: понад 60 п'яних водіїв затримали на дорогах області
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up