Українцям запропонували компромісний календар травневих свят

Українцям запропонували компромісний календар травневих свят

Після обговорення пропозицій від громадян, активістів та громадських організацій в Інституті національної пам'яті запропонували компромісний календар. Він має впорядкувати державні, міжнародні, традиційні свята і скорботні дні.

Зокрема, 1 травня залишиться вихідним, 2 травня стане робочим. Вихідним буде 8 травня - День пам'яті і примирення, який ввели два роки тому для пам'яті всіх жертв Другої світової війни. 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні буде державним святом, але без вихідного.

«Ми країна, яка потребує розвитку і, очевидно, що ми повинні, в першу чергу, орієнтуватися на тих людей, які готові змінювати цю країну. Я переконаний, що абсолютна більшість молодого покоління підтримують нас в таких ініціативах, а представники старшого покоління, якщо ми говоримо про пенсіонерів - для них питання вихідного в той чи інший день не повинно бути принциповим, зважаючи на те, що вони практично зараз не працюють», - сказав директор  Інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович у коментарі одній з радіостанцій.

Нагадаємо, що Кабмін у своєму розпорядженні  рекомендував наступний графік перенесення робочих днів в 2017 році:

  • 1-2 травня (понеділок та вівторок) - вихідні.
  • 3 травня виходимо на роботу.
  • 8-9 травня вихідні. 

9 травня українці відзначатимуть Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Дня перемоги). А 13 травня (субота) відпрацьовуватимуть за вихідний 8 травня.

Читайте також: На вінничан чекає вісім вихідних: які лікарні працюватимуть

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:52 Де у Вінниці 8 травня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес 09:40 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 09:03 У Вінниці загорілася квартира в п’ятиповерхівці — із будинку евакуювали матір із немовлям і пенсіонерку 08:10 Сьогодні — День пам'яті та примирення. Історія, заборони та прикмети 8 травня Від читача 20:47 Програми прямої підтримки українців довели свою ефективність 21:02 «Нога ледве трималася»: як ветеран з ампутацією купив житло за кошти держави 21:00 Наловив на 11 тисяч: Жмеринський суд виніс вирок рибалці за вилов сіткою на річці Рів 20:05 У Подільському зоопарку показали перші прогулянки африканських черепах 19:19 Вінниця витратить на дороги майже 388 мільйонів гривень. Це рекорд за роки війни 19:12 Сакури, платани й клени висадили у Вінниці. Де з’явилися нові зелені зони photo_camera 19:05 Вінничани активно ведуть улюбленців на щеплення: 350 вакцинацій за два дні роботи виїзних бригад play_circle_filled photo_camera 18:31 Вінниця — третя в Україні за індексом безбар’єрності: чи багато зробили в місті за два роки? 18:08 Замість випічки — контрабанда. У Могилів-Подільському митники знайшли сигарети в пачках з-під борошна 17:04 Мінус 19 кілограмів за два місяці — вінницька комікеса Анастасія Ткаченко перенесла операцію на шлунку play_circle_filled 16:13 На Старому місті оновлюють водогін. Понад 500 мешканців отримають стабільну воду 15:22 Аварія біля Марківки: 35-річний водій злетів у кювет і врізався в дерево 14:45 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 14:36 «Солодка» схема на 10 мільйонів. На Вінниччині цукровий завод три роки «обводив» податкову навколо пальця 14:02 Пішов з життя відомий нейрохірург та військовий медик Геннадій Тульчинський 13:04 Мототроща в Теплику та наїзди у Вінниці: четверо людей опинилися в лікарнях через ДТП
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up