У вінницьких багатоповерхівках оновлюють інженерні мережі та міняють вікна

У вінницьких багатоповерхівках оновлюють інженерні мережі та міняють вікна
  • Усі роботи виконуються за програмою співфінансування. Це означає, що 70% вартості оплачує міський бюджет, а 30% — частка мешканців.

У Вінниці знову почали проводити капітальний ремонт житлових будинків — зараз замінюють інженерні комунікації у шести висотках. Ще у трьох встановлюють нові вікна у під’їздах. Про це у фейсбук пише Вінницька міська рада.

«Йдеться про дві багатоповерхівки, які обслуговують управлінські компанії, — по вулиці Шмідта, 36 та Рєпіна, 18. Інші три висотки — це об’єднання співвласників багатоповерхового будинку (Хмельницьке шосе, 49; Данила Нечая, 77а та Матроса Кішки, 59), — йдеться у повідомленні. — А мешканці ОСББ по 3-му провулку Глінки, 15а скористались іншою муніципальною програмою підтримки — коли при створенні об’єднання співвласників жителі можуть обрати капітальний ремонт одного з конструктивних елементів будинку на свій вибір. І його буде виконано за кошти міського бюджету. Мешканці ОСББ по вул. Стельмаха, 53а та Артинова, 38 обрали як перший капітальний ремонт при створенні ОСББ заміну вікон у під’їздах. І в цих будинках зараз якраз виконуються ці роботи».

Також нові вікна з'являться скоро у багатоповерхівці по вулиці Князів Коріатовичів,18.

 

Читайте також:

Безплатний Wi-Fi може бути пасткою. Як не втратити грошей та особистих даних?

Посилення карантину та перевантажені лікарні: важливе за 12 березня на 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:12 Вінниця 60 років тому: епоха трамваїв «Гота», першого телецентру та великої індустріалізації 21:00 Ями на дорогах Вінниччини стають причиною ДТП. Як відшкодувати збитки водіям 20:12 «Нитка єдності» згуртувала вінничан: в очах багатьох бриніли сльози 20:07 На Вінниччині вихідні будуть теплими, але місцями з грозами: синоптики дали прогноз до понеділка Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 19:44 «Орали і будемо орати»: пам’ятку Трипілля знищують з дозволу суду? 19:08 Схема на житлі для військових. У Вінниці судять фірму, яка «накрутила» 6,5 мільйона 18:55 Фотоконкурс «Код нації» завершено: редакція та партнери привітали переможців (партнерський проєкт) 17:55 Артерія Вінниці, яка колись була Богом: 22 травня відзначають День Південного Бугу 16:56 Земля в обхід закону за $5000: в Тульчинському районі затримали заступника голови громади 16:16 Де купити сувеніри у Вінниці: шість крамниць, про які варто знати кожному туристу і вінничанину photo_camera 15:49 Частину Театральної у Вінниці на день закриють для транспорту. Деталі 15:12 Понад 20 кубів дуба на мільйон гривень: у Вінниці викрили схему незаконного експорту деревини 14:04 Зливала блокпости та фіксувала роботу ТЦК — на Вінниччині затримали 42-річну TikTok-блогерку 14:00 Чим зайняти дітей влітку. Огляд літніх таборів, гуртків у Вінниці (партнерський проєкт) 13:11 Понад дві тонни будівельного мотлоху: камери на Гонти засікли нахабного порушника play_circle_filled 11:53 Жмеринська громада зустріла з полону Олександра Лисакова, який вважався безвісти зниклим 10:56 Блискавка підпалила дах будівлі, а вітер трощив дерева — наслідки негоди на Вінниччині photo_camera 10:23 Планові ремонти у Вінниці: список адрес, де тимчасово вимкнуть воду 10:03 На Замковій горі у Вінниці 68 випускникам курсу нацспротиву вручили сертифікати photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up