У Вінниці збирають речі для мешканців Авдіївки. Треба теплі речі, їжа та фанера

У Вінниці збирають речі для мешканців Авдіївки. Треба теплі речі, їжа та фанера

На Вінниччині створили оперативний штаб з надання допомоги мешканцям Авдіївки Донецької області. З обласного бюджету запланували виділити 350 тисяч гривень на закупівлю необхідних матеріалів. Долучитися можете і Ви.

 

Нагадаємо, у Авдіївці був пошкоджений житловий масив. Там багато мешканців потребують допомоги.

Долучитися та допомогти може кожен. Зібрані речі до Авдіївки будуть відправлені завтра, 2 лютого.

Нижче наводимо перелік того, що можна принести в адміністративного приміщення «Книжки», що по вулиці Хмельницьке шосе, 7 (В'їзд з запасного входу до 15.00 години 2 лютого 2017 року):

  • Ковдри, пледи;

  • Генератори, буржуйки;

  • Фанера та плівка;

  • Термоси для перевезення гарячих продуктів харчування;

  • Консервація (огірки, помідори, салати, тощо);

  • Чай, кава, цукор;

  • Сало, ковбасні вироби (сирокопчені);

  • Дитяче харчування (сухе, або пюре)

  • Хліб, печиво, сухарі, тощо;

  • Одноразовий посуд;

  • Памперси (для дорослих і дітей);

  • Теплий одяг усіх розмірів;

  • Сірники та свічки.

Якщо у Вас виникли запитання звертайтеся за наступними телефонами:

  • Вега Габдрахимівна 0974863647

  • Альона Борисівна 0677463653.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Anonymous
    страшно...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:15 Студентський бум 2026: що відбувається з орендою квартир у Вінниці напередодні навчального року 21:00 Командир 28-ї бригади став генералом: президент присвоїв звання Олексію Халабуді з Бара 20:28 У Сашеньки Бурбело народився братик. Розмова про дівчинку, чиї книги вивчають у школах 20:04 На Вінниччину повернуться дощі, але наприкінці тижня потеплішає до +28° Від читача 17:12 Продаж товару в Інтернеті 19:19 Новий ветпаспорт для домашніх тварин: що змінилося та чи треба міняти старий 19:12 Кишкові інфекції набирають обертів? На Вінниччині за тиждень захворіли 117 людей 18:36 ДТП із підлітком та екскандидатом у депутати: чому батьки бояться затягування та що каже водій photo_camera 18:04 У Немирові мотоцикліст зіткнувся з Mazda, а в Пеньківці збили 14-річного велосипедиста 16:56 У Вінниці з 1 вересня почнуть заповнювати системи опалення в будинках. Що потрібно знати мешканцям 15:54 Школярка показала психологині відео: судитимуть 82-річного чоловіка за зґвалтування дитини 15:02 Після аварії на Гонти загорілося авто. Водія госпіталізували 14:10 На укриття у вінницьких школах пішло 410 мільйонів: що зробили за роки війни 13:04 Виснажені коти та собаки, занедбані вольєри — у Threads показали притулок Томи Пастух на Вінниччині play_circle_filled 12:21 Молоді вінничани теж потрапляють у цю пастку. Чому чоловіки після 22 невиїзні за кордон? 11:15 Виховують десятьох дітей: дружина вінницького міграційника отримала звання «Мати-героїня» 10:22 Чоловіка мали переправити до Румунії за $4000 — ховали серед ящиків з-під бананів 10:10 Вакансії в супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій» та 50 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 09:49 Без світла та води залишаться деякі будинки у Вінниці 25 серпня 09:10 У Вінниці триває молодіжний проєкт «Стійкість через EQ: програма розвитку емоційного інтелекту молоді» (соціальна реклама)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up