У Вінниці відзначили благодійників. Кому вручили бурштинових Янголів?

У Вінниці відзначили благодійників. Кому вручили бурштинових Янголів?
  • Доброчинців, меценатів, волонтерів, громадські та благодійні організації відзначають у конкурсі «Благодійна Україна». Стали відомі імена благодійників, які торік допомагали вінничанам.

Церемонія нагородження переможців конкурсу «Благодійна Вінниччина» відбулась 14 серпня. Імена переможців у фейсбук повідомив очільник ОДА Сергій Борзов.

— «Янголи добра» і на карантині прилетять — переконані організатори, — пише Борзов. — Благодійність — це не гроші, а жертовність, милосердя і поклик душі. Таким людям, безумовно, треба дякувати. Хочу подякувати благодійникам, волонтерам, громадським діячам, представникам бізнесу, і, звичайно, організаторам цього конкурсу. Те, що йде від серця, проникає в серце. Добро неможливо переоцінити. Але важливо дякувати за доброчинність.

Регіональна благодійність:

1 місце — Благодійний фонд «Подільська громада»,

2 місце — Благодійний фонд «Волонтер-1»,

3 місце — Громадська організація «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області».

Місцева благодійність:

1 місце — Благодійний Фонд «Вінниця — комфортне та безпечне місто»,

2 місце — Дитяча школа танцю «Шахіна» та ГО «Творче покоління»,

3 місце — Ретритний центр PIROGOVO (Інна Дорохіна).

Добро починається з тебе:

1 місце — Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів — ліцей №7 Вінницької міської ради,

2 місце — Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради,

3 місце — Державний навчальний заклад «Центр професійно-технічної освіти № 1 м. Вінниці»

Благодійність у соціальній сфері:

1 місце — Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело надії»,

2 місце — Благодійна організація «БФ Я ДОПОМАГАЮ ДІТЯМ»,

3 місце — Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток»

Благодійність неурядового сектора:

1 місце — Громадська організація «Соціальний центр МХП»,

2 місце — Волонтерська група «Заради майбутнього»,

3 місце — Всеукраїнська спілка учасників бойових дії в АТО “Побратими України” у Вінницькій обл.

Благодійність бізнесу:

1 місце — ТОВ «Хмільницьке» агропромхолдингу «Астарта-Київ»,

2 місце — Корпоративний фонд Української пожежно-страхової компанії,

3 місце — ТОВ «Чотири лапи Україна».

Благодійник року:

1 місце — Петро Струсевич,

2 місце — Яна Кочубей,

3 місце — Діана Подолянчук.

 

Читайте також:

Алергія на амброзію та полин. Вінницька професорка рекомендує носити маски

Проблему львівського сміття обговорюватимуть на зборах у Демидівці

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Serhii Mazur
    https://petition.e-dem.ua/vinnytsia/Petition/View/1965
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:09 Один недопалок перетворює поля на згарища: на Вінниччині спалахнуло 25 пожеж photo_camera 19:33 Крутінь оскаржує догану, а ДБР розслідує: що далі відбувається зі справою вінницького ДСНС 19:04 Воїн штурмової бригади «Лють» Микола Танасійчук із Бершаді здобув «Срібний Хрест» photo_camera 19:00 Понад пів року суд в Іллінцях не може вирішити долю земель Трипілля в урочищі «Вапельня» Від читача 19:05 2 хвилини до втрати грошей: головні схеми телефонних аферистів 18:32 Автотроща під Вінницею: двоє людей загинули на місці, за життя дитини борються медики photo_camera 18:12 Літо ще не прощається: Вінниччину знову накриє 34-градусне тепло 17:08 Через електросушарку в Козятині 74-річний чоловік отримав опіки photo_camera 16:07 Батьківська «допомога» на чотири роки тюрми: у Вінниці чоловік намагався відкупити сина за $2000 15:04 Жінка в реанімації, чоловік із дитиною загинули: моторошна ДТП на недобудованій ділянці дороги photo_camera 14:04 Померла відома вінничанка Дарія Альошкіна, яка прославила витинанку на увесь світ 13:13 Нашестя дронів та сотні бомб: на фронті за добу відбулося майже 250 запеклих боїв photo_camera 12:34 Півмільярда на ЗСУ та розбудова Вінниці: на що пішли гроші вінничан у 2026 році? photo_camera 12:02 Тіло знайшли за 70 метрів від берега: в Уланові загинув чоловік photo_camera 11:08 Харчування у школах Вінниці подорожчає: скільки платитимуть за сніданок чи обід 10:09 Без гарячої води до 17 вересня: які будинки у Вінниці залишаться без послуги photo_camera 09:20 Вакансії в супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій» та 44 актуальні пропозиції роботи у Вінниці (оновлено) 09:09 На Луганщині загинув 33-річний десантник Ігор Ткаченко — Вінниця прощається з воїном 08:05 Сьогодні вітайте Марію та Христину. Історія, заборони та прикмети 18 серпня 21:01 Жінка та двоє дітей опинилися у задимленій квартирі: їх врятували рятувальники photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up