У Вінниці почав працювати водний патруль. Результати першого патрулювання

У Вінниці почав працювати водний патруль. Результати першого патрулювання
  • На Південному Бузі почалися патрулювання поліції та муніципальної варти. Водний патруль розповів про результати роботи за перший день у цьому році.

— А ви знали, що для водіння судна теж потрібно мати відповідні документи? А ще, виходячи у плавання, ви маєте обов'язково бути тверезим, — пише у фейсбук Патрульна поліція Вінницької області. — Нещодавно свою роботу в цьому сезоні розпочав водний патруль, який курсує річкою Південний Буг. Це працівники патрульної поліції та муніципальної варти. Вони і слідкують за тим, щоб ніхто не допускав порушень на водоймі.

Тим часом Муніципальна варта міста Вінниця зазначила, що за перше патрулювання вини виявили п'ять порушень.

— Результат першого у цьому році патрулювання: складено 5 адмінпротоколів за ст. 116-117 КУпАП, тобто за порушення правил, що забезпечують безпеку пасажирів під час посадки, в путі слідування і під час висадки їх з річкових і маломірних суден, — пише у фейсбук Муніципальна варта.

Патруль буде стежити за ситуацією на міських пляжах, чистотою прибережної смуги, дотриманням правил на воді водіями малих суден та перевірятиме їх посвідчення. Про правопорушення на воді, необхідно повідомляти до Ситуаційного центру за телефоном 067-4-102-101 або до відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» — 15-60.

 

Читайте також:

В Україні 420 нових випадків COVID-19. Яка ситуація на Вінниччині?

Сьогодні Всесвітній день донора крові. Історія та прикмети 14 червня

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (3)
  • Ruslan Fawkes
    Попутали пси
  • Alex Bitfinex
    Эй, ребята, вы что-то совсем там в своём горисполкоме попутали?! Не кажется ли что слишком много полномочий для ваших дворников с муниципальной варты? Может они скоро домой к людям ходить будут и паспорта с пропиской сверять? Что это вообще за организация такая самозванная? В одних городах есть, в других нет. Ходят с важным видом по городу, талончики какие-то за парковку выписывают, крышуются гор властями и судьями, а сами даже правил дорожного движения не знают и водительских удостоверений не имеют. Теперь уже на воду полезли с умным видом. Рэкет в законе. Я понимаю что очень всем денег хочется, но пора и честь знать, не девяностые же на дворе, а вы ж типо там европе куда смотрите, в ту сторону. А тут незаконные группировки по городу ходят, бабки сшибают в свой общак, с людей Так же нельзя, все ж уже понимают что за этим стоит, дураков меньше стало. Хотите порядка? Я тоже его очень хочу. Да и все его очень хотят. Так есть же для этого легетимные органы власти - нац полиция например. Люди специально обученные, получившие какой-то документ, несущие ответственность, урегулированы законодательно, действующие по внутреннему регламенту, опять же строго урегулированному. Все люди могут ознакомиться с их правами, обязанностями и полномочиями. Пожалуйста, расширяйте штат и пусть люди работают. На воде тоже, есть специально обученные люди из реч инспекции, между прочим достаточно грамотные и квалифицированные, прошедшие обученные. Давайте может их структуру развивать? Но там же неинтересно, деньги не в ту кассу пойдут и ответственности никакой нет. Обидно конечно, годы идут, а мы как-то не в том направлении двигаемся. И просвета в конце тоннеля нет(
  • Svyatoslav Usatyuk
    Косити бабло і на воді, понти дорожче глузду.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:11 У Вінниці Toyota збила жінку на переході, а на Бершадщині Subaru зіткнувся з мотоциклом 08:16 1 серпня — Всесвітній день боротьби з раком легенів. Історія, заборони та прикмети 23:24 Мільйон на якісне екіпірування для захисниць! Передала Лєра Мандзюк після туру «Культурний стендап» photo_camera 21:00 Іменини у серпні 2026. Коли вітати рідних із Днем ангела Від читача 09:22 Україна отримала €3,47 млрд у межах Ukraine Support Loan від Європейського Союзу 20:19 Від 80 до понад 250 тисяч гривень на рік: скільки коштує навчання у приватних школах Вінниці 19:54 Церковний календар на серпень 2026 року: коли та що відзначаємо 19:05 Літо 2026: море чи гори, або куди полетіти та поїхати відпочивати з Вінниці 19:04 «Бізнес неодмінно відновить роботу»: як Гайсин оговтується після ворожої атаки play_circle_filled photo_camera 18:47 Вінниччину накриє сильна спека. Синоптики обіцяють до +38° 18:10 На Хлібній запровадили односторонній рух. Водіям тепер не можна їхати в бік Гоголя 17:42 Посадовцям ТЦК Вінниччини повідомили про підозри. ДБР проводить масштабну спецоперацію play_circle_filled 17:13 «Літо нашого дитинства»: вінничан кличуть на атмосферний пікнік біля Вишенського озера 16:04 Старі будинки Вінниці можуть відремонтувати за кошти громади. Як скористатися програмою 15:03 Штраф до 59,5 тисячі гривень: що мають знати підприємства про обов'язкові звіти до ТЦК 14:05 Сварка в київському готелі завершилася ножовим пораненням 51-річного вінничанина 13:28 Один аналіз може вберегти від ускладнень. Кому обов'язково варто перевіритися на гепатити 13:02 У Гайсині ліквідовують наслідки атаки: дев’ятеро постраждалих, площа пожежі — понад 750 квадратів photo_camera 12:21 Бронь, проїзд по 25, виплати від держави: Що зміниться для вінничан у серпні? 11:57 Смертельна аварія у Вінницьких Хуторах — загинув 13-річний водій мопеда
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up