В Україні 420 нових випадків COVID-19. Яка ситуація на Вінниччині?

В Україні 420 нових випадків COVID-19. Яка ситуація на Вінниччині?
  • Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 14 червня.
  • Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад 2,2 мільйона, одужали — 2,1 мільйона.
  • За добу виявили 420 нових випадків по країні, з них 11 на Вінниччині.

За даними Центру громадського здоров’я станом на 14 червня в Україні зафіксовано 420 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 32, медпрацівників – 2).

Також за останню добу:

  • госпіталізовано (особи) – 464.
  • летальних випадків – 13.
  • одужало (особи) – 3 328.

За весь час пандемії в країні:

  • захворіло (особи) – 2 223 978.
  • одужало (особи) – 2 130 665.
  • летальних випадків – 51 692.
  • проведено ПЛР-тестувань – 10 516 186.

Вінниччина

У нашій області за добу виявили 11 нових випадків та зафіксували одну смерть від недуги.

 

Темпи зростання нових підтверджених випадків

За даними сервісу Worldometers, станом на 9.00 14 червня 2021 року у світі — 175 мільйонів 892 тисячі людей інфікованих коронавірусом.

Порівняли статистику захворюваності в Україні та сусідніх державах. 

А також з іншими країнами Європи:

 

Читайте також:

«Є новонароджені та 18-річні». Як лікують дітей з COVID-19 в обласній інфекційній

Захворіти на COVID можна і при високому рівні антитіл, — інфекціоніст

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Наталья Горошко
    Долго нам еще будут выносить мозг этой фуфлопандемией?
    Ols Kat reply Наталья Горошко
    Это навсегда
  • Римский Александр
    Зачем тогда маски везде носить? Логика была послана нафиг...
    Ols Kat reply Римский Александр
    чтобы можно было штрафовать за отсутствие масок
  • Ols Kat
    Но задние двери в троллейбусах все равно не откроют
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 13 по 20 квітня, які ви могли пропустити 20:18 Квиток для пухнастика: що потрібно встигнути за чотири місяці до виїзду за кордон 19:03 «Золотий хрест» за відчайдушний штурм: як наш земляк став легендою 41-ї бригади photo_camera 18:12 На Вінниччині росіянина примусово відправили за кордон під конвоєм Від читача 18:05 Поширте петицію у підтримку військових: Забезпечити надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям 16:52 Від автівок до екосистем: на Вінниччині за добу загасили сім пожеж photo_camera 16:29 Триває безпрограшна серія «Ниви». Наша команда зіграла внічию із лідером «Поліссям-2» 16:21 Пекло Маріуполя, полон та кохання у Вінниці: неймовірна історія незламного охоронця Андрія Савєльєва photo_camera 16:16 Альтернативи немає. У Раді розповіли, що буде з реформою старшої школи 15:08 Ваша «чистота» отруює сусідів: вісім мобільних груп щодня виїжджають на боротьбу з паліями 14:23 Ваш мер — це назавжди. Чи треба нові обмеження для міських голів? play_circle_filled 14:03 «Небесний океан» над Вінницею: синоптики пояснили появу рідкісних хмар-хвиль play_circle_filled photo_camera 13:13 Понад 150 зіткнення за день: де ворог намагався прорвати оборону photo_camera 12:12 Що вам найбільше не подобається у Вінниці? Ми запитали 11:17 Сусіди випередили вогонь: у Дзиґівці чоловік ледь не загинув через цигарку 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 13 — 19 квітня photo_camera 10:09 Чепурили легендарний особняк: як у Вінниці наводили лад біля пам’ятки з «химерами» photo_camera 09:16 Вийшли в магазин — опинились під кулями: трагедія в Києві і як не стати наступною жертвою play_circle_filled photo_camera 08:29 Сьогодні вітаємо Івана та Єгора. Історія, заборони та прикмети 19 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up