У Вінниці пенсіонер випав з вікна восьмого поверху. Подробиці

У Вінниці пенсіонер випав з вікна восьмого поверху. Подробиці
Фото від очевидців події
  • З балкону багатоповерхівки на вулиці Богдана Ступки випав чоловік. Його тіло накрили тканиною, на місці працюють слідчі.
  • За попередньою інформацією від поліції, стався нещасний випадок: чоловік зірвався, коли вішав москітну сітку.
  • Правоохоронці відкрили кримінальне провадження, слідство триває.

Біля багатоповерхівки на вулиці Богдана Ступки, 17 (колишня вулиця Павлика Морозова - авт.) лежить тіло, накрите тканиною. Поряд припарковані машини поліцейських, на місці працюють слідчі та невелика група перехожих, які цікавляться, що відбувається. У соцмережах пишуть, що чоловік випав з вікна.

За попередньою інформацією, стався нещасний випадок, на місці працюють слідча група вінницької поліції. Про це повідомила прес-офіцер обласного управління Нацполіції Ірина Добровольська.

— Померлий — чоловік 1948 року народження. Його дружина повідомила слідчим, що чоловік розміщував москітну сітку на балконі, не втримався і впав з восьмого поверху. Наразі відкрито кримінальне провадження за статею 115 Кримінального кодексу з приміткою «Нещасний випадок». Слідство ще триває і якщо будуть встановлені нові обставини смерті, то відбудеться перекваліфікація провадження, — розповіла Добровольська.

 

Читайте також:

Смертельна пожежа на Немирівщині. Медики рятують 92-річну матір загиблого

ВІДЕО ДНЯ: щасливий порятунок песика, який провалився під кригу

Копи з медиками 45 хвилин рятували чоловіка, в якого двічі зупинялось серце

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (10)
  • Руслан Остапчук
    Співчуваю. Можливо помиляюсь, а чи не з другого боку булинку там балкони?
    Галина Ріелтор reply Руслан Остапчук
    Так, Ви абсолютно праві, балкони розташовані з протилежного боку будинку.
    Ольга Романюк reply Руслан Остапчук
    Руслан Остапчук Так з цієї сторони будинку немає балконів, тільки з протилежної.
  • Валюша Лихогляд
    Дідусь рідний мій я тебе крепколо любила ти зараз будеш у Бога але я тебе дуже любила і буду постійно любити . Спочивай з Богом люблю
    Наталья Лихогляд reply Валюша Лихогляд
    Валюша Лихогляд
  • Екатерина Самарина
    Світла память чоловікові!Співчуття рідним.
  • Валя Курнина
    Співчуття родині, хай спочиває з миром!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:04 Ворог вдарив по Дніпру та ще п'яти областях. У небі над Україною збили 580 дронів та 30 ракет 10:34 «Я свого поховала ще у 2023-му»: вдова Олександра Коломійця пояснила, чому опинилась на капоті авто з ТЦК play_circle_filled 09:57 У Вінниці прибрали 2,5 тисячі кілометрів прибудинкових територій та оновили 52 дитмайданчики 09:02 В боях на Донеччині загинув житель Лука-Мелешківської громади Павло Шибінський з позивним «SKY» Від читача 09:58 Фонд держмайна призначив власника компанії з надання ритуальних послуг директором Запорізького Титано Магнієвого комбіната 08:15 День апостола Марка, науки, фінансів і світових ініціатив. Історія та прикмети 25 квітня 21:00 Понад півтори тисячі вінничан вийшли на толоку: у місті зібрали 2400 мішків сміття photo_camera 20:44 У доньки елітне житло в Києві та дарована комерція у Вінниці… Що відомо про статки сім’ї Соколового? 20:23 «Хто, як не ми?»: в ліцеї на Вінниччини відкрили меморіальні дошки на честь захисників photo_camera 20:09 Браконьєри на Вінниччині наловили 60 кілограмів риби. Які обмеження діють під час нересту 19:19 Як виникли назви найбільших мікрорайонів Вінниці. І що цікавого є в цих місцинах photo_camera 19:03 У власність громади повернули 45 соток землі перед Центральним ринком 18:12 Нічні заморозки та дощі — на Вінниччину насувається штормовий вітер та негода 17:50 Більше ніж краса: як пластична хірургія у «Центр-В» змінює життя та повертає впевненість (Новини компаній) 16:37 «Вітаємо вдома, Герої!»: серед 193 звільнених з полону захисників — 15 наших земляків play_circle_filled 16:22 Вінничанка Дар’я Лаптєва виборола золото на чемпіонаті Європи з таеквондо у Греції 15:42 Тріо «Оксамит» співало вінничанам похилого віку от душі і для душі 15:28 Понад 30 років рятував життя: загинув лікар-анестезіолог Вінницького онкоцентру Володимир Шибинський 15:04 Замість латання дірок — суцільні карти: в області уже відновили понад 145 тисяч квадратних метрів доріг 14:16 «Зробив винним мертвого»: судитимуть фермера, якого звинувачують у смерті сімох вінничан
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up