У Вінниці на новорічні свята поліцейські працюватимуть в посиленому режимі

У Вінниці на новорічні свята поліцейські працюватимуть в посиленому режимі

На Вінниччині з 29 грудня по 1 січня в 81 населеному пункті проведуть 96 масових заходів, в яких візьмуть участь понад 23 тисячі людей.

Поліція Вінниччини переведена на посилений варіант несення служби. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Керівник поліції Вінниччини Юрій Педос поставив завдання керівникам усіх рівнів щодо належної організації публічної безпеки під час  Новорічних та Різдвяних свят.
В цілодобовому режимі працює Ситуаційний центр та аналізує оперативну обстановку, щоб негайно відреагувати на злочин.

Генерал Юрій Педос зобов’язав начальників відділів особисто проводити інструктажі добових нарядів, які заступають на службу, не допустити правопорушень в громадських місцях, в місцях святкувань.  
Варто додати, з 29 грудня по 1 січня в 81 населеному пункті області заплановано проведення 96 масових заходів, в яких візьмуть участь понад 23 тисячі людей.  Пнад 380 поліцейських та 100 нацгвардійців забезпечуватимуть публічну безпеку.

— Напередодні Православного Свята Різдва Христового біля Храмів, під час проведення Різдвяних Богослужінь, будуть нести службу посилені наряди поліцї, щоб не допустити конфлікти між вірянами та силових захоплень Храмів.  У разі потреби будуть залучатись придані сили ГУНП. 
Керівник  наголосив поліцейським вживати і в подальшому на постійній основі  вичерпних і дієвих заходів щодо недопущення релігійних конфліктів, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також:

У Вінниці катували студента коледжу: одному з рекетирів лише 16 років

Жахлива трагедія на Вінниччині: підірвалися троє людей. Один загинув

Яку погоду прогнозують у Вінниці читайте ТУТ.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Орден посмертно. Батьки 20-річного Героя Богдана Кулака отримали державну нагороду photo_camera 20:04 Розпочни 2026 рік зі спорту. Стартувала реєстрація на новорічний забіг Vinnytsia New Year Run 19:25 «Думаю про сім’ю — і рухаюся вперед»: ветеран після протезування сів за кермо та зайнявся боротьбою на татамі photo_camera 19:12 Може бути гучно. Вінничан попереджають про підрив кар'єру у Могилівці play_circle_filled Від читача 14:40 Вінницькі каратисти вибороли нагороди на Чемпіонаті світу та Кубку Європи 18:37 Незрячі вінничани влаштували концерт для школярів та розповіли про своє життя photo_camera 18:31 «Заберу з пологового»: як вінничанки долучилися до флешмобу, що об’єднав жінок по всій Україні play_circle_filled 18:21 Без обговорень. Провели слухання бюджету та програми розвитку Вінниці на 2026 рік 18:01 Самозатухання пожежі не врятувало: у селі Жмеринського району загинула пенсіонерка 17:25 У селі Соколинці спіймали браконьєра: 13 раків потягнули на 43 тисячі збитків photo_camera 16:17 Затримали ділка, який хотів відправити гранатомет поштою photo_camera 15:11 На Соборній Lincoln збив жінку, яка йшла по «зебрі». Потерпіла у лікарні play_circle_filled 14:16 Пожежа в багатоповерхівці на Магістратській: загорілася кімната через піч photo_camera 13:50 Де у Вінниці взяти напрокат карнавальний костюм? (партнерський проєкт) 13:13 Ворог б’є керованими бомбами й дронами: ситуація на фронті загострюється photo_camera 12:07 Витік мазуту у Південний Буг: слідчі провели обшуки, відібрали зразки води та ґрунту photo_camera 11:45 На майдані Небесної Сотні активно ведуться ремонтні роботи: що змінюють? photo_camera 11:25 У Вінниці для дітей відчинила двері Вітальня Святого Миколая 11:06 У Вінниці фінішує наймасовіший турнір з футболу серед юнацьких команд 10:40 Сьогодні вранці туман, але попереду аномальне грудневе потепління до +11°
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up