У Сутисках хочуть закрити школу. Люди вийшли на мітинг

У Сутисках хочуть закрити школу. Люди вийшли на мітинг
  • Наразі біля школи у Сутисках людно. Батьки учнів вийшли на акцію. Вимагають не закривати заклад та пояснити, які причини для цього.

Мова про спеціалізований заклад загальної середньої освіти I-III ступенів (СЗЗО), простіше школа-інтернат. У Сутисках є ще одна школа загальноосвітня. Під її дах планують перевести учнів із СЗЗСО. А це 199 юнаків і дівчат. Більшість з яких — діти з багатодітних чи неповних, неблагополучних сімей, малозабезпечені.

Попередня причина — не вистачає коштів на фінансування. Про це ми детально писали у матеріалі: «Врятуймо школу!» У Сутисках перекривати дорогу вийдуть батьки, вчителі, випускники.

Наразі очільники закладу розповідають про бюджет, витрати. Батьки задають запитання. Кажуть, що не можна закривати такий давній заклад. Школа діє давно та приймає на навчання 200 учнів.

Нині активістка Таїса Гайда дає прямій ефір з місця події. Приєднуйтеся, якщо вам цікаво, як розгортатиметься ситуація:

— Школу важливо зберегти. Там 199 дітей з різних територіальних громад. Цілодобово перебувають у закладі 75 дітей. Учні школи-інтернату проживають в 3-х гуртожитках, забезпечені 4-хразовим харчуванням в шкільній їдальні. Працює 45 учителів та 32 осіб обслуговуючого персоналу, — написав у фейсбук голова ОДА Сергій Борзов. 

 

Читайте також:

Холодно по усій Європі, а в Німеччині навіть сніжить. Коли покращиться погода?

День Перемоги у Вінниці. Розклад та афіша онлайн заходів на 7-9 травня

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Ols Kat
    чтобы клубнику собирать, косинусы не нужны
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:08 Чотири позашляховики та 200 FPV передали у 120-ту бригаду play_circle_filled photo_camera 15:20 Картопля — друг чи ворог здорового харчування? Зібрали рекомендації фахівців та смачні рецепти photo_camera 15:09 Хотів купити мотоцикл, а міг придбати проблему photo_camera 14:04 В Оратівському лісництві закупили 250 яєць і з нуля відроджують фазанарій photo_camera Від читача 17:12 Продаж товару в Інтернеті 13:13 Окупанти скинули 280 авіабомб і випустили понад 10 тисяч дронів по українських позиціях photo_camera 12:30 18 жителів області удостоєні Почесної відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною» (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:17 Роман на проєкті та шлях до фіналу: чим здивує вінницька кулінарка у новому сезоні «МастерШеф» 12:06 Чому категорично заборонено сушити речі на газових трубах 11:18 На фронті поліг оператор дронів 60-ї бригади Артем Захаревич 10:34 Не дочекався первістка: у Турбові попрощалися з майором поліції Олександром Корнійчуком play_circle_filled photo_camera 10:13 Вінницькі музиканти до Дня Незалежності влаштували концерт у Хмельницькому 10:04 Браконьєр наловив риби на понад 382 тисячі гривень photo_camera 10:04 Вогонь нищить область: надзвичайники ліквідували 18 пожеж в екосистемах photo_camera 09:25 Відмив мільйони та забруднив пів гектара землі: нові деталі у справі про ремонт доріг 09:16 Боронив країну з 2014 року. Вінниччина втратила командира з бригади «Рубіж» Михайла В'юна 09:14 «Ми вже глибоко зайшли»: вчений попередив про можливий колапс цивілізації 08:01 Вітаємо Макара, уникаємо конфліктів і не берем кредит. Історія та прикмети 22 серпня 21:15 «Треба було арештувати чоловік 20-30»: що робив у Вінниці «гекачепіст» Бакланов? 21:01 У Вінниці дітей від шести років безкоштовно навчатимуть баскетболу photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up