У Подільський зоопарк з Чехії привезуть зебр, рисей та орлів (Прес-служба Вінницької обласної Ради)

У Подільський зоопарк з Чехії привезуть зебр, рисей та орлів (Прес-служба Вінницької обласної Ради)

Офіційна делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Анатолієм Олійником у ході візиту до Ліберецького краю Чеської Республіки відвідали місцевий зоопарк.

Директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець та директор Подільського зоопарку Євгеній Ткачик провели перемовини щодо налагодження співпраці й партнерських зв’язків задля обміну тваринами і птахами, що тут перебувають.

Домовились, що у Вінницю незабаром передадуть пару рисей та пару білоплечих орлів. А вже влітку до вінницького звіринця з Чехії привезуть пару зебр, для яких уже готові вольєри з вентиляцією і з паровим опаленням.

Директор Ліберецького зоопaрку пaн Дaвід Нaйєдло ознaйомив вінничaн із підприємством, як туристичним об’єктом, тa з особливостями утримaння твaрин і птaхів у різні пори року. Щороку до зоопaрку нa екскурсію приходять 400-500 тисяч відвідувaчів, його бюджет – близько 120 мільйонів крон. Зоопарк спеціaлізується нa розмноженні хижих птaхів, a тaкож птaхів, які знaходяться нa межі вимирaння. Ліберецький зоопaрк – один із нaйстaріших у всій Чехії, він був створений у 1904 році. Розтaшовaний біля річки Ізер в центрі містa і зaймaє територію площею 13 гектaрів. Тут мешкaють близько тисячі предстaвників фaуни тa понaд 140 видів твaрин, птaхів, риб і плaзунів.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 У Вишенському озері шукатимуть незаконні скиди: перевірять навіть труби під водою 20:03 Понад 60 охочих на 20 місць: у Вінниці безкоштовно навчають голів ОСББ photo_camera 19:20 Від палацу адвоката до чернечої обителі: таємниці розкішного маєтку в Лемешівці photo_camera 19:04 У Вінниці лише три патронатні родини. Дітей, яким потрібна допомога, значно більше Від читача 17:12 Продаж товару в Інтернеті 18:01 Від байдарок до тхеквондо: які безкоштовні секції для дітей працюють у Вінниці 17:15 Зламаний ніс та очниця: донька Олі Полякової вперше вийшла на зв'язок після ДТП play_circle_filled photo_camera 17:02 Два «золота» і ще чотири медалі: вінницькі самбісти тріумфували на Кубку України 16:08 Чотири позашляховики та 200 FPV передали у 120-ту бригаду play_circle_filled photo_camera 15:20 Картопля — друг чи ворог здорового харчування? Зібрали рекомендації фахівців та смачні рецепти photo_camera 15:09 Хотів купити мотоцикл, а міг придбати проблему photo_camera 14:04 В Оратівському лісництві закупили 250 яєць і з нуля відроджують фазанарій photo_camera 13:13 Окупанти скинули 280 авіабомб і випустили понад 10 тисяч дронів по українських позиціях photo_camera 12:30 18 жителів області удостоєні Почесної відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною» (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:17 Роман на проєкті та шлях до фіналу: чим здивує вінницька кулінарка у новому сезоні «МастерШеф» 12:06 Чому категорично заборонено сушити речі на газових трубах 11:18 На фронті поліг оператор дронів 60-ї бригади Артем Захаревич 10:34 Не дочекався первістка: у Турбові попрощалися з майором поліції Олександром Корнійчуком play_circle_filled photo_camera 10:13 Вінницькі музиканти до Дня Незалежності влаштували концерт у Хмельницькому 10:04 Вогонь нищить область: надзвичайники ліквідували 18 пожеж в екосистемах photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up