У Калинівці знову лунатимуть вибухи. Але лякатися не треба — все за планом

У Калинівці знову лунатимуть вибухи. Але лякатися не треба — все за планом

З 16 вересня 2019 року під Калинівкою на 48-у арсеналі відновлюють планові підриви боєприпасів, які не підлягають транспортуванню.

— Підриватимуть боєприпаси, які розлетілися внаслідок вибухів 26-27 вересня 2017 року. Ті з них, які підлягають транспортуванню, відправляють на утилізацію на спеціальні полігони, а ті, що перевозити неможливо, знешкоджують на місці, — повідомив командир військової частини А1119 полковник Микола Батюк журналістам Калинівка Сіtу.

Через пожежу,  що виникла на арсеналі 11 вересня 2019 року, підриви призупинили, а тепер відновлюють.

За словами Батюка, підриви відбуватимуться щодня, крім суботи і неділі, передсвяткових та святкових днів, з 12 до 15 години.

— Щодня буде до 5 закладок, тобто до п’яти вибухів, — попередив військовий.

Варто додати, після вибухів, що сталися на території 48-го арсеналу 26-27 вересня 2017 року, нерозмінованими залишається 4% технічної території арсеналу.

Нагадаємо, 11 вересня на технічній території 48 арсеналу, що розташований у Калинівці, виникла пожежа. За словами командира військової частини А 1119, під час переміщення порохів, які підлягали утилізації, виникла пожежа.

Відстань від краю горіння трави до майданчиків зберігання боєприпасів становила близько 150-200 метрів
 

Варто додати, 26 вересня 2017 року о десятій вечора занялися склади у Калинівці. Горіло і вибухало усю ніч. Серед місцевого населення почалася паніка, боялись розльоту боєприпасів. Хронологія ночі – далі у сюжеті:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 З пологового — до портрета Дмитра Вініченка на Алеї пам’яті: перша зустріч Соломійки з батьком-Героєм 20:40 Виключення з обліку за станом здоров’я. Що потрібно знати військовим та військовозобов’язаним? 19:37 Керівнику поліції Вінниччини Юрію Пархоменку присвоїли звання генерала 19:05 Від митника до шахрая: скільки коштує втеча за кордон і як карають організаторів на Вінниччині Від читача 15:58 У Хмільнику продавали воду невідомого походження під виглядом бренду 18:37 На Привокзальній затримали водія «Мерседеса», який сів за кермо під наркотиками і без прав 18:18 Дізналися, чи подорожчає проїзд і чи з’являться у Вінниці автобуси-«гармошки» 17:48 Всеукраїнським турніром вшанували пам’ять футболіста і тренера Олега Серьогіна 17:26 Вінниччина внесла у бюджет понад два мільярди податку. Хто сплатив найбільше 16:09 Весна на підході: до кінця лютого на Вінниччині потеплішає до +13° 16:00 Один рюкзак і нічна втеча: історія 14-річного хлопця з Донеччини (соціальна реклама) 15:12 У Вінниці оновили склад Сьомого апеляційного суду: хто отримав призначення 14:07 Збив пішоходів і зник з місця ДТП: під Вінницею затримали 29-річного водія Volkswagen 13:18 Мати і син обіцяли групу інвалідності за $3000. Правоохоронці затримали їх на гарячому photo_camera 13:13 До 70% компенсації за СЕС і генератори. Як взяти участь в програмі «ГрінДІМ» play_circle_filled 12:20 Як GTM за 15 років став національним постачальником професійної техніки (новини компаній) 12:09 «Прокурора» з окупаційної «лнр» засудили до 15 років ув’язнення 11:06 Чорний дим здійнявся над Могилів-Подільським: пожежа в магазині та ще чотири загоряння в області play_circle_filled 10:22 Вимикали як хотіли? Держенергонагляд виявив порушення у графіках відключень світла у Вінниці 10:20 Скринінг 40+ у Вінниці: де пройти обстеження та як використати 2000 грн від держави (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up