У фільмах такого не покажуть: зібрали вражаючі фото та відео зі спецоперації

У фільмах такого не покажуть: зібрали вражаючі фото та відео зі спецоперації
  • У Вінниці протягом трьох днів тривали антитерористичні навчання.
  • Заходи проходили на Вишеньці та були наближені до справжніх.
  • Сбушники спускались з гелікоптеру Мі на дах та КОРДівці ловили бандитів.
  • Ми зібрали вражаючі фото та відео зі спецоперації.

Головна мета навчань — підвищення рівня міжвідомчої взаємодії та готовності до протидії можливим диверсійним і терористичним загрозами.

Рятувальники Вінниці також взяли участь у спільних антитерористичних навчаннях, що проходили у Вінниці три дні поспіль. На сторінці відомства у ФБ виклали відео з моментами заходу:

 

«У фільмах такого не покажуть!» — так підписали під відео зі спецоперації СБУ на інстаграм-каналі «blacklist_of_vinn»

 

«Наші авіатори допомогли спецпризначенцям ліквідувати терористів» зазначили на сторінці у ФБ Бригада транспортної авіації імені Героя України Дмитра Майбороди.

На зображенні може бути: вертоліт

— Силами декількох екіпажів вертолітної ескадрильї наша бригада забезпечила спуск спецпризначенців Служби безпеки України, що проводить даний захід, за допомогою канатів під час навчань в урбанізованій зоні та поза нею. Навчання за участі нашого борту були проведені в складних метеоумовах, — йдеться у дописі. — Вертоліт Мі-8 дає змогу десантувати військовослужбовців в густонаселеній місцевості канатним способом, в результаті спецпризначеннцям вдалось ліквідувати загрозу в умовах міста без загрози життю цивільного населення.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: літак та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та военная форма

На зображенні може бути: літак та на відкритому повітрі

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: вертоліт

На зображенні може бути: літак та на відкритому повітрі

СБУ, нагадаємо, попереджувала про масштабні тренування, які відбудуться по вулиці вул. 600-річчя, 17 та вони будуть в умовах максимально наближених до реальних.

Наразі, у п'ятницю, 14 травня, в рамках навчання спецпризначенці висадились з гелікоптера на дах будівлі. Дивіться відео дійства:

Служба безпеки України просила жителів та гостей міста із розумінням поставитися до можливих незручностей, утриматись від перебування у зазначеному районі та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

— Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд особистих речей та автомобілів, — йдеться у повідомленні.

Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства.

— Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номерами «гарячої лінії» УСБУ у Вінницькій області (0432) 53-13-09, або телефонувати 102, — додають в СБУ.

 

Читайте  також:

Магнітна буря буде затяжною: голови болітимуть майже у всіх

Укрзалізниця вирішила відновити ранкову електричку «Жмеринка - Київ»

На Вишеньці бандити з «Лексуcу» били ногами вінничан, які лежали на землі (ВІДЕО)

Перекриття дороги та перевірка документів. СБУ попереджує про навчання

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:07 В Ободівці вантажівка насмерть збила жінку на мопеді. Ще дві аварії сталися в області 14:06 Дві квартири на 6,8 мільйона — ВАКС призначив розгляд справи голови райсуду Вінниччини 13:02 У Вінниці майже на дві доби відключать гарячу воду. Які будинки у списку 12:21 Скільки коштує земля у Вінниці? Зібрали найдешевші та найдорожчі пропозиції photo_camera Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 11:42 До Вінниці прибули нові швейцарські трамваї. Коли вони вийдуть на маршрути та чим особливі photo_camera 10:54 «Він повернеться, коли вилікує всіх поранених»: чотири роки не говорила донечці, що тато загинув 10:06 У Вінниці тривають ремонти мереж: де не буде води та світла 09:27 Через ДТП на об'їзній Вінниці утворився великий затор 09:08 До останнього були на передовій — Вінниця прощається з Ростиславом Паринцевим та Сергієм Томусяком 08:15 Сьогодні вітайте Романа та В'ячеслава. Історія, заборони й прикмети 10 серпня 21:01 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 3 по 10 серпня, які ви могли пропустити 20:11 До 31 серпня вінничанки можуть подати заявку на безкоштовне навчання водійок photo_camera 19:04 Будівельне сміття і бетонні блоки звезли до озера у Вінницьких Хуторах photo_camera 19:03 Устим Кармелюк: літинська тюрма як символ незламності «подільського Робін Гуда» photo_camera 18:04 У Тиврові попрощалися з 15-річним хлопцем, який загинув у палаючій автівці play_circle_filled 18:02 Архівні фото Тульчина часів війни відновили за допомогою штучного інтелекту photo_camera 17:46 Вінниччину накриє спека, але ненадовго photo_camera 17:40 Інсулін та серцеві препарати. Які ще ліки не можна тримати в авто, розповідає лікар 17:08 Прийшли з обшуком через шахрайство — знайшли посів конопель
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up