Тварини з вінницького міні зоопарку залишилися майже без їжі

Тварини з вінницького міні зоопарку залишилися майже без їжі
  • У звіринці б'ють на сполох та просять допомоги. Їх вихованці залишилися майже без харчів.

Три місяці, які триває карантин, тварин допомагали годувати волонтери та небайдужі люди. Однак, ситуація і досі не стабільна.

Кількість відвідувачів різко скоротилась, а з ними й грошові надходження. Тому коштів на корм ледь вистачає. Корм, куплений відвідувачами на касі, для тваринок – лише перекус.

Попри це, раціон тварин не змінюють. Годують за останні гроші.

— Годуємо їх сіном, соломою, даємо свіжу чи суху траву. Зранку – овес, зерно. Хижакам – м'ясо, дешеву рибу, – каже працівниця зоодворику Анна Бурлик.

Контактний міні зоопарк, нагадаємо, зібрав під своїм дахом 17 видів тварин.

У звіринці кажуть, що без допомоги вони нині не обійдуться, пише 24 канал. Готові прийняти будь-яку: чи то продуктами, чи то грошима.

 

Читайте також:

Подільський зоопарк чекає на відвідувачів. Чи змінилась вартість квитка?

Перекрита автотраса та «деревопад»: містом пронеслася негода

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (28)
  • Наталия Коваленко
    Нехай ціни зменшать,діти до 3 або до5 повинні вхід мати безкоштовний. Тоді батьки купувалиб більше їжі для звірів.
  • Вика Онофрийчук
    Может стоило изначально так не завышать цены и почаще убирать за животными. Тогда бы он был более популярен среди посетителей и с бОльшим пониманием люди отнеслись бы. А то, вонь на весь парк, ещё и вход дорогой, а как содержать животных, так денег нет.
  • Sasha Sinelnikv
    Снова удаляете комментарии - этот зоопарк НЕЗАКОННЫЙ, размещённый на зелёной зоне общественного пространства и реально воняет - зоопарку не место в Центральном парке.
  • яна собко
    А что можно с собой принести в качестве корма?Какие овощи например?чем кормят там зверей?
    Larisa Nikolaevna reply яна собко
    яна собко если возьмете буряк , капусту и морковь,то точно не ошибетесь
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:12 Військовий зі Жмеринщини повернувся з полону і зняв свій портрет з Алеї Надії photo_camera 17:35 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 17:13 Від +28° до похолодання з дощами: синоптики дали прогноз для Вінниччини на кінець травня 16:12 Жмеринській громаді повернули 203 тисячі переплати за світло Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 15:08 Як шукати зниклих безвісти під час війни? Покроковий алгоритм від вінницьких слідчих play_circle_filled 14:40 Від 200 метрів до напівмарафону: як Вінниця провела свій найбільший біговий день photo_camera 14:03 У Літині підприємець закидав тваринними рештками 18 соток землі. Вирок суду 13:04 Бавляться в басейнах та ніжаться на сонці — бурі ведмеді стали зірками вінницького зоопарку play_circle_filled 12:19 Колишній вінницький суддя не зміг пояснити, де взяв 840 тисяч гривень — результати перевірки НАЗК 11:34 Через негоду на Вінниччині падали дерева та блокували автошляхи 11:05 Полуниця по 230, а молода картопля — від 40 гривень. Що почім на Привокзальному ринку? photo_camera 10:08 Крути педалі заради ЗСУ. Вінничан кличуть на благодійний велодень із розіграшем призів 09:05 Тривожна ніч на Вінниччині та масований удар по столиці: наслідки нічної атаки 24 травня play_circle_filled 08:13 Кого вітаємо та що святкуємо. Історія, заборони та прикмети 24 травня 21:00 Небо наче з кіно: вінницькі синоптики зловили в об'єктив грізну та величну красу над містом photo_camera 20:05 Під сирени та водяну арку у Вінниці провели на пенсію надзвичайника, який 30 років рятував людей 19:03 Троє дітей у Вінниці знайшли нові родини завдяки патронату і прийомним сім’ям
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up