Цьогоріч під час відкриття фонтану Roshen Центральний міст не перекриватимуть

Цьогоріч під час відкриття фонтану Roshen Центральний міст не перекриватимуть

Цієї суботи стартує 7 сезон роботи світломузичного фонтану. Зазвичай під час його відкриття перекривали Центральний міст, але у 2017 році цього не робитимуть.

— В цьому році у Вінниці капітально ремонтують шляхопровід по вулиці Чорновола, і наразі там дозволено рух лише громадському транспорту та спецавтомобілям. Тому, якщо перекрити рух ще й по Центральному мосту, можуть виникнути проблеми із транспортним сполученням різних частин міста. Тож, було вирішено, в 2017 році рух не перекривати, – пояснив директор департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Олексій Пидоченко.

Вінничани-автовласників просять під час відкриття фонтану паркувати свої автомобілі у наступних місцях: по вулицях Нансена, Гліба Успенського, Богдана Хмельницького, Івана Бевза та по Київській, навпроти Центрального автовокзалу»

Нагадаємо, більше 200 поліцейських, а також 50 членів громадських формувань, контролюватимуть місто під час відкриття фонтану Roshen.

Читайте також: Фонтан «Рошен» вмикають після зими. Відкриття буде 29 квітня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 13 по 20 квітня, які ви могли пропустити 20:18 Квиток для пухнастика: що потрібно встигнути за чотири місяці до виїзду за кордон 19:03 «Золотий хрест» за відчайдушний штурм: як наш земляк став легендою 41-ї бригади photo_camera 18:12 На Вінниччині росіянина примусово відправили за кордон під конвоєм Від читача 18:05 Поширте петицію у підтримку військових: Забезпечити надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям 16:52 Від автівок до екосистем: на Вінниччині за добу загасили сім пожеж photo_camera 16:29 Триває безпрограшна серія «Ниви». Наша команда зіграла внічию із лідером «Поліссям-2» 16:21 Пекло Маріуполя, полон та кохання у Вінниці: неймовірна історія незламного охоронця Андрія Савєльєва photo_camera 16:16 Альтернативи немає. У Раді розповіли, що буде з реформою старшої школи 15:08 Ваша «чистота» отруює сусідів: вісім мобільних груп щодня виїжджають на боротьбу з паліями 14:23 Ваш мер — це назавжди. Чи треба нові обмеження для міських голів? play_circle_filled 14:03 «Небесний океан» над Вінницею: синоптики пояснили появу рідкісних хмар-хвиль play_circle_filled photo_camera 13:13 Понад 150 зіткнення за день: де ворог намагався прорвати оборону photo_camera 12:12 Що вам найбільше не подобається у Вінниці? Ми запитали 11:17 Сусіди випередили вогонь: у Дзиґівці чоловік ледь не загинув через цигарку 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 13 — 19 квітня photo_camera 10:09 Чепурили легендарний особняк: як у Вінниці наводили лад біля пам’ятки з «химерами» photo_camera 09:16 Вийшли в магазин — опинились під кулями: трагедія в Києві і як не стати наступною жертвою play_circle_filled photo_camera 08:29 Сьогодні вітаємо Івана та Єгора. Історія, заборони та прикмети 19 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up