Більше 200 поліцейських контролюватимуть місто під час відкриття фонтану

Більше 200 поліцейських контролюватимуть місто під час відкриття фонтану

Вінницький фонтан Roshen 29 квітня знову запрацює. Під час його відкриття більше 200 поліцейських слідкуватимуть за порядком.

— У святкових заходах візьмуть участь близько 20 тисяч вінничан та гостей міста. Для безпеки учасників святкування поліція залучить більше 200 правоохоронців та 50 членів громадських формувань, — зазначають в управлінні превентивної діяльності Головного управління Національної поліції Вінниччини.

Нагадаємо, фонтан відкриють у суботу, 29 квітня, о 19:00. На захід запрошені Арсен Мірзоян та ONUKA.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 У лісах Вінниччини зросла чисельність зайців, козуль і муфлонів. Кого ще можна зустріти в регіоні 20:32 Мільйони на букети: хто і навіщо купував квіти за бюджетні кошти на Вінниччині у 2026 році 20:02 Піймали п’яним за кермом, але він знову поїхав — і збив дорожника біля Калинівки 19:24 Кілер виявився підставним: як киянин замовив вбивство тещі і сам потрапив у пастку play_circle_filled Від читача 19:25 Втрачено карту водія 19:11 Вінничан запрошують на інтерактивний екозахід про збереження довкілля 18:18 Замість старих підприємств та ринків: як у Вінниці зʼявилися найпопулярніші ТРЦ 18:03 Від міщанських поселень до сучасних мікрорайонів: таємниці вінницьких Хуторів 18:03 У лікарні Пирогова провели трансплантацію нирки від померлого донора 16:58 Помер відомий хірург Петро Шевня — викладач медуніверситету та засновник лікарської династії 15:49 Кадрові зміни у поліції Вінниччини: призначили нових керівників у двох райвідділах 15:04 Ревнощі довели до необдуманого вчинку. На Бершадщині чоловік спалив мопед односельця і сховався на горищі 14:04 Візит посадовців облради до Німеччини: склад делегації та хто оплатив поїздку 13:07 Масштабний ремонт Калинівської об’їзної: скільки дороги вже відновили і коли завершать 12:20 «Пішки піднімалися 320 метрів вгору, бо ліфт не працює»: як глядачам повернули телебачення 11:54 Після шести років ремонту відкрили басейн «Авангард»: що оновили та скільки коштує відвідування play_circle_filled 11:04 На Хмельницькому шосе розпочали весняне прибирання зупинок. У місті відмиють понад 200 павільйонів photo_camera 10:28 Затримали «стартаперів», які за $2000 переправляли через Дністер призовників у гідрокостюмах photo_camera 10:20 Де зробити професійну чистку зубів у Вінниці? Огляд кращих стоматологій міста (партнерський проєкт) 10:09 Імена Героїв на мапі міста: у Вінниці перейменують три вулиці та створять сквер Назарія Гринцевича
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up