Троє суддів з Вінницької області будуть судити ТОП-корупціонерів

Троє суддів з Вінницької області будуть судити ТОП-корупціонерів
Ліворуч - Ольга Саландяк. Посередині - Ігор Строгий. Праворуч - Лариса Задорожна
  • Початок роботи Антикорупційного суду означатиме завершення антикорупційної реформи, яка почалася в Україні ще у 2015 році.
  • Передбачено 27 посад суддів Вищого антикорупційного суду та 12 посад суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.
  • До списку переможців увійшли троє суддів з Вінницької області.

Троє суддів із Вінницької області перемогли в конкурсі до Вищого антикорупційного суду. Успішно склала іспит суддя Жмеринського міськрайонного суду Ольга Саландяк. У неї — 725, 5 бала.

У лідерах — і суддя у відставці Теплицького районного суду Лариса Задорожна із 716,25 бала.

А суддя Ігор Строгий, який працює в Шаргородському районному суді, набрав 782,25 бала й посів друге місце в рейтингу.

Учора, 19 березня, Вища рада правосуддя ухвалила внести подання Президентові України про призначення переможців на посади суддів Вищого антикорупційного суду.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Myroslav Dovhaliuk
    "Складали іспит в резиденції гаранта"
    "У Педро случайньіх судей не бьівает"
    "Да..підкосять капусти..."

    Українці в коментах по собі судять? Ми так держави не побудуємо! Ви - держава, зрозумійте це!
  • Олександр Остапчук
    Да..підкосять капусти...
  • Viktoriya Ostrovska
    У Педро случайньіх судей не бьівает.
  • Valerii Rudkov
    Складали іспит в резиденції гаранта, не інакше.  Та й в заліковці без валюти не.обійшлось
    Valerii Rudkov reply Valerii Rudkov
    Elena  Kolosyuk спеціально своїх в суд антикорупційний набирають,  чи що )? Знають чим пахне наступний рік для них )
    Elena Kolosyuk reply Valerii Rudkov
    Valerii Rudkov Може бути і таке! Інструктаж отримали, можливо!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Сирський нагородив 21-річного вінничанина «Хрестом військової честі» 20:23 «Але ж ми заплатили!» У Вінниці з родини з інвалідністю вимагають 33 тисячі за гарячу воду 20:05 Двоє волонтерів з Вінниччини отримали відзнаку «Золоте серце» від президента photo_camera 19:01 Вступ-2026: відсьогодні вінницькі абітурієнти можуть реєструватися на НМТ Від читача 16:24 Конкурс «Голос віків: Козацька Вінниччина — легенди рідного краю» 18:05 6 березня у Вінниці з’являться нові комплекси фіксації ПДР 17:09 У Вінниці відбудеться «Файна Здибанка»: ярмарок, книги та зустрічі з письменниками photo_camera 16:16 Майборода, Сухомовський, Гринцевич: на честь кого названі ліцеї у Вінниці 16:10 Вінничан просять не лякатися звуків вибухів. Буде гучно, але це за планом play_circle_filled 15:49 Батько архімандрита Філарета з Вінниччини повернувся з російського полону 15:09 Сім захисників із Вінниччини повернулися з ворожого полону photo_camera 14:14 Громади Вінниччини отримують трагічні звістки: стало відомо про загибель ще 12-ти воїнів 13:40 Понад сотня зіткнень: ворог тисне під Покровськом та Костянтинівкою photo_camera 13:37 Вінниця мала більше 8 мільярдів гривень у 2025 році. На що їх витратили? 12:07 На вулиці Мазепи під час пожежі знайшли тіло чоловіка 10:36 Солодкий дим із гірким фіналом: судитимуть жінок за нелегальну торгівлю рідинами для вейпів 10:31 Де у Вінниці сьогодні можуть вимкнути воду, світло та гарячу воду 10:00 Релакс, драйв чи театр? Куди піти у Вінниці на 8 березня (партнерський проєкт) 09:06 Навічно 49: сьогодні Вінниця проводить у вічність оборонця Дмитра Джигириса 08:38 У цей день вітайте Марка та Давида. Історія, заборони та прикмети 5 березня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up