Терористам «ДНР» виплачували українські пенсії. Чим закінчилася операція СБУ?

Терористам «ДНР» виплачували українські пенсії. Чим закінчилася операція СБУ?
Слідчі обласного СБУ викрили групу, яка допомагала терористам "ДНР" отримувати українські пенсії на підконтрольній державі території
  • Слідчі обласного СБУ вивели на чисту воду групу осіб, яка сприяла незаконному отриманню пенсій донецьким.
  • Українські пенсії виплачували також терористам «ДНР».
  • Трьох осіб засудили до п’яти років позбавлення волі, щоправда, з іспитовим терміном. Чому?

Інформацію про кримінальне провадження, яке розслідували слідчі обласного управління СБУ, поширила прес-служба прокуратури області. Зазначено, що розслідування відбувалося під процесуальним керівництвом прокуратури. Працювали слідчі на території Донецької області, куди за отриманням пенсії приїжджали з тимчасово окупованої території.

Як зазначено в повідомленні, пенсії отримували навіть учасники терористичної організації «ДНР». Сприяла їм в цьому група осіб, у складі якої були двоє працівників АТ «Ощадбанку».

Трьох учасників групи затримали. Їх звинуватили у порушенні одразу п’яти статей Кримінального Кодексу України. Це — «Незаконні дії з документами», «Створення терористичної групи», Порушення порядку вїзду на тимчасово окуповану територію»,  «Підроблення документів, печаток», «Службове підроблення».

Справу щодо кримінальних дій п’яти осіб розглядав Артемівський міськрайонний суд Донецької області.

Троє визнали провину у скоєному злочині. Зробили це ще під час досудового розслідування. Вони ж сприяли у викритті організатора злочинів та інших його учасників. Їм призначено пом’якшувальні покарання у вигляді позбавлення волі терміном на п’ять років зі звільненням від відбуття покарання з іспитовим строком. Суд взяв до уваги їхнє визнання вини та співпрацю з органами слідства.

У дохід держави конфісковано кошти у сумі понад 570 тисяч гривень, десять тисяч американських доларів та 278 тисяч російських рублів.

У повідомленні прес-служби прокуратури зазначається, що інші підозрювані  перебувають на тимчасово непідконтрольній державі території.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Иван Хмель
    за  що їм виплачують пенсію?в україні солідарна                    система пенсійного забезпечення --той хто працює вносить в пенсійний фонд СКІЛЬКИ ВНЕСЛИ ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ "ШАХТАРІ " І БОЙОВИКИ З ОРДЛО   ?
  • Anatolii Kasyniuk
    Більше питань відповідей)))))
  • Алексей Степанчук
    Помогали пенсионерам??? Или кому???
  • Valerii Rudkov
    Які молодці.  👌
    Пенсіонери терористи .... ну ок.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
12:06 Вінницю відвідав командувач Повітряних сил ЗСУ Анатолій Кривоножко. Що обговорювали на зустрічі? 10:57 «Політики блокують, а ми їдемо далі»: польські волонтери зібрали 500 тисяч злотих на автобуси для Вінниці 10:33 У Вінниці ремонтують мережі. Перелік адрес без води та світла 10:02 Вдарили по Лаврі, житлових будинках та пам'ятках: ворог випустив по Україні понад 680 ракет і дронів photo_camera Від читача 10:43 Отримали повідомлення в інстаграмі з попередженням про блокування акаунту нібито за порушення 09:35 Дошколярик у Вінниці: кращі місця для навчання та розвитку вашої дитини (партнерський проєкт) 09:09 «На щиті» до Вінниці повертається оператор БПЛА Євген Жуковський,який боронив Покровський напрямок 08:10 День пророка Амоса: що віщують прикмети та які заборони існують 15 червня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 8 по 15 червня, які ви могли пропустити 20:07 «Коли знаєш, що тебе прикривають» — як тренуються вінницькі нацгвардійці photo_camera 19:40 «Вінницька Швейцарія» з архітектурним серцем: таємниці та скарби старовинної Печери photo_camera 19:04 Історію оборонця Вінниці Івана Богуна переосмислили у новому дослідженні photo_camera 18:55 До 1 липня голови ОСББ можуть подати заявку на безкоштовне навчання 18:01 Від Херсона до Покровська: для легендарної 59-ї бригади створили пісню у «Фронтовій Студії» play_circle_filled 17:48 Історія кохання і незламності бійця, який проходить лікування у Вінниці play_circle_filled 17:19 У Дзигівці є некрополь із хрестами, яким понад 150 років photo_camera 17:05 Шкільний дзвоник єднає: відомі вінничани діляться зворушливими фото з дітьми-школярами photo_camera 16:09 У «Червоній Калині» показали, як готують пілотів дронів до бойових завдань photo_camera 15:41 Підлітки та електросамокати — Вінниччина серед регіонів з найбільшою кількістю ДТП photo_camera 15:13 Незаконно перебував в Україні: у Вінниці затримали іноземця photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up