Свитко викликає опонентів на прямий ефір

Свитко викликає опонентів на прямий ефір
Сьогодні о 19:35 по ВДТ Свитко викликає на словесний ринг Аксельрода, Антонець, Вікалюка та Коровія.

Сьогодні, 4 грудня о 19:35 Сергій Свико викликає на прямий ефір Романа Аксельрода, Тетяну Антонець, Віктора Вікалюка та Валерія Коровія.  Саме вони ініціювали достроково звільнити з посади очільника області Свитка. Прямий ефір відбудеться на телеканалі «Вінтера». Аргументи  дострокового звільнення голови облради Вінниччини, Сергій Свитко виносить на публічне обговорення.

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (5)
  • Анонім
    Гнати в шию таких депутатів,а тих хто входив до складу Партії Регіонів і мови не може бути,щей  відповідати повинні за свого пахана Януковича,Мало вони зла зробили?Якщо їх залишити,жди лиха-це пухлина
  • Georgy Dmitriev
    Роман Аксельрод, Тетяна Антонець, Віктор Вікалюк та Валерій Коровій - одіозні постаті минулого.  Це вчорашній день, якому не місце в сьогоднішініх реаліях.
  • Олександр
    Ви того Аксельрода бачили? Хто міг такого мародера комунального в депутати обрати?
  • Місцевий
    Починати потрібно з заступниці, яка зовсім НЕ законно займає посаду. Див. фото.
    Анонім reply Місцевий
    Ще з СРСР  відома роль таких довідок
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Війна забрала дім, але не професію: історія рятувальника з Луганщини 20:09 Через безпекову ситуацію на Вінниччині скасували традиційну хресну ходу до Почаєва 19:35 Садиба Чєткова: як вчитель гімнастики збудував дім, вартістю 22 мільйони доларів 19:04 За півтора місяця обікрали вісім квартир у Вінниці. Двоє чоловіків отримали вироки Від читача 11:04 Щотижня поруч: у Гайсині «Українська команда» роздає продуктові набори тим, хто потребує допомоги 18:11 Жінок без дітей — до війська? В Україні зареєстрували петиції про зміну правил мобілізації 18:04 Гору Лисківка захистили у суді: аукціон скасували, дозвіл на копалини ліквідували, але… 17:03 Через ремонт на перехресті Соборної та Театральної перекриють рух 16:03 На Вінниччині за один вечір сталися три ДТП з двоколісним транспортом: травмувалися четверо людей 15:35 Вінничан запрошують безкоштовно переглянути матч між «Нивою» і «Вільхівцями» 15:17 Домбровський, Гройсман, Моргунов: як міські голови змінювали Вінницю впродовж останніх 30 років? 14:35 Україна повернула тіла 261 загиблого військовослужбовця. Їх мають ідентифікувати 13:50 Росіяни вдруге за день атакували пасажирський потяг на Одещині. Є загиблі play_circle_filled 13:34 Тіньовий дим Вінниччини. Хто і як заробляє на нелегальних цигарках та скільки втрачає бюджет 12:53 Зеленський анонсував нові правила НМТ. Що може змінитися у 2027 році? 12:07 Понад 20 тисяч вінничан та ВПО вже звернулися за компенсацією за воду play_circle_filled 11:02 На Вінниччині чоловік екскаватором заблокував авто ТЦК. Суд призначив 85 тисяч гривень штрафу 10:14 Повітряні сили обмежили дані про російську балістику у ранкових зведеннях: що змінилося 09:48 Де у Вінниці 13 серпня вимкнули воду? АДРЕСИ 09:08 Додому повернулися Героями: Вінниця прощається з Михайлом Брацлавським та Миколою Бондарцем
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up