Суд відмовив відновити на посаді екс-начальника поліції Вінниччини Антона Шевцова

Суд відмовив відновити на посаді екс-начальника поліції Вінниччини Антона Шевцова

Екс-начальник поліції Вінниччини Антон Шевцов через суд вимагав відновити його на посаді. Суд першої інстанції у цьому відмовив.

Про це Антон Шевцов написав у фейсбук.

— Суд першої інстанції відмовив мені у відновленні на займаній посаді, в зв'язку з порушенням строків оскарження рішення про звільнення. Все правильно, іншого виходу у вас громадяни не було. У розгляд питання вступати було не можна, тому що кругом беззаконня: два накази про звільнення (не з одним не ознайомлений), незареєстровані матеріали, що послужили підставою для звільнення, видача трудової книжки через три місяці після звільнення на мою вимогу. І так як відповісти на це нічим, то дуже попросили суддів відмовити за термінами.

Нічого страшного, я терплячий, я дочекаюся коли ватажки вашої злочинної організації звалять за кордон. Я виграю всі суди, отримаю від вас гроші, ну і уявляєте, що я зроблю з тими, хто не втече, — йдеться у повідомленні.

Шевцов зазначає, що збереже усі таємниці для органів досудового слідства.

— Наступній владі будуть потрібні тисячі таких як я. Доведеться шукати, затримувати, конфісковувати, заарештовувати майно, доводити до суду справи і супроводжувати розгляд кримінальних справ оновленими судами. Вироки і в'язниця. Все це вмію дуже добре робити, є 20 річний досвід. Буду брати участь, — додає він.

Читайте також:

Історія екс-начальника поліції Вінниччини Антона Шевцова в картинках

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (7)
  • Next
    20-ти річний досвід патякання, і сидіння в службовому кабінеті, міг би посприяти хоча-б вивченню державної мови. ОВС ніколи не поновлюють тих, від кого звільнились. Хай той Антон з миром їде до свого батька, можливо там його досвід більше знадобиться.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Забутий смак літа: як готували баклажани в українських родинах понад 60 років тому 20:02 Чим очистити чайник від накипу? Шість засобів, які є майже в кожному домі 19:27 Православна Церква України змінила правила вінчання 19:04 Як купити смачну кукурудзу і не зіпсувати її під час варіння: прості поради play_circle_filled Від читача 11:03 ПЕТИЦІЯ за установку камери швидкості на відрізку дороги від жк "Greens" до автозаправки "MANGO" 18:28 337 мільйонів збитків. На Вінниччині викрили незаконний видобуток пісковику photo_camera 18:08 Телефон постійно пише «недостатньо пам'яті»? Ось що радять експерти 17:20 Коли рідний дім стає катівнею: де на Вінниччині шукати порятунку від домашнього насильства 17:09 Відновили документи військовому, який чотири роки провів у полоні 16:04 У вінницьких лісах помітили «муху-кліща»: чи варто її боятися 15:28 Спека, пил і бджоли. Екологи закликали не викошувати траву «під нуль» 15:06 Фахівці розвінчали міф про «цілющу силу» позитивного мислення 14:32 Хто пише закони, а хто пропускає сесії? Аналіз роботи вінницьких нардепів у Верховній Раді 14:29 Стихійне звалище в Оратівській громаді прибрали після втручання екоінспекції photo_camera 14:24 Втеча від поліції закінчилася ДТП. У Вінниці склали три протоколи на водія BMW photo_camera 14:03 У шкільних укриттях шукали радон. Чи є перевищення? photo_camera 14:00 Воює з «Вампіром», а між вильотами випікає хліб для побратимів. Відео захисника підкорило соцмережі play_circle_filled 13:44 Війна змінила його життя. У 120-й бригаді розповіли історію захисника на псевдо «Замок» 13:01 Україна завдала удару по шести пунктах управління окупантів photo_camera 12:37 Захисника з Бершадщини Миколу Суржака посмертно нагородили «Лицарським хрестом» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up