Сьогодні світломузичний фонтан «Roshen» відправляється на зимові канікули

Сьогодні світломузичний фонтан «Roshen» відправляється на зимові канікули

Сьогодні, 15 жовтня 2016 року, ввечері у Вінниці офіційно та урочисто закриють шостий сезон роботи найбільшого у світі світломузичного річкового фонтану «Roshen». Через це перекриють рух Центральним мостом.

Як розказують організатори заходу, програма закриття роботи фонтану присвячена Дню захисника України та 25-річчю Незалежності України. Закриття пройде під гаслом «Назавжди вільна і незалежна».

Розпочнеться святковий концерт о 19-ій годині.

«Провести вінницький водограй на зимовий перепочинок вінничани та гості міста зможуть разом із кращими хітами за роки Незалежності України у виконанні відомих українських артистів. Запросили чимало особливих гостей, проте, хто точно буде — дізнаємося ввечері», — розказують в оргкомітеті.

 — Правопорядок під час святкових заходів забезпечуватимуть близько 400 правоохоронців та 50 часників громадських формувань, - зазначив заступник начальника вінницької обласної поліції Руслан Мороз. 

Варто зазначити, що з 18-ої до 22-ої години перекриють рух транспорту по Центральному мосту через річку  Південний Буг від перехрестя вулиць Соборна – Магістратська – Князів Коріатовичів (колишня Свердлова) до площі Героїв Чорнобиля.

Читайте також: Фонтан Roshen закриють 15 жовтня. Будуть виступати Пономарьов, Брати Гадюкіни і ТНМК
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (5)
  • змерзла
    Велика беда!
  • Гриша
    Провожать фонтан на ''зимний сон'' приедет Народный артист Украины Александр Пономарев. Не дадут скучать и согреют культовыми хитами группы: «Танок на Майдані Конґо»(«ТНМК») и «Брати Гадюкіни»
  • Гриша
    а Петя с Вовой выступать будут ??? Все-таки фонтан помог Пете стать президентом (Петя возил послов Европы и США на фонтан и заодно обсуждал свои дела), а Вове - стать премьером, как самым главным жополизом Пети... Так что винницкий фонтан - это не просто фонтан, а имвол новой Украины - поРОШЕНовской !!!
  • Daily
    сьогодні у поліції свято виконають план по протоколах
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
08:05 Чотири роки після ракетного удару: 14 липня Вінниця вшановує пам'ять загиблих 21:02 Жмеринка отримала п'ять автобусів від хорватських партнерів. Кого вони возитимуть 20:05 Рогозоплетіння, гончарство та благодійність. Як у Щітках пройшов етновікенд «Заплетемо рогозу» play_circle_filled 20:02 Цього не бачать пасажири. Один день із життя вінницького трамвая play_circle_filled photo_camera Від читача 10:36 Літній чемпіонат України зі стрільби кульової — у самому розпалі! 19:07 Управління стратегічних розслідувань на Вінниччині очолив полковник поліції Микола Гончар 19:00 Уже не 1, а цілих 5 Гбіт/с: розбираємося, що це за супершвидкість (Новини компаній) 18:12 Донат замість в'язниці: чи пом'якшує допомога ЗСУ покарання в судах? 17:52 Кривава сварка у Погребищі: чоловік поранив дружину ножем та намагався вчинити самогубство 17:15 До $900 за оформлення авто: на гарячому затримали митника та його спільника 16:11 На Вишеньці у підвалі замурували собак. Тварин рятували волонтери play_circle_filled 14:54 Стрілянина у Погребищенській громаді: затримали 51-річного чоловіка з арсеналом зброї 13:58 У Шаргороді Mercedes вилетів у паркан і перекинувся. Ще дві ДТП сталися на Вінниччині 13:10 «Липові» сертифікати за гроші: судитимуть п’ятьох інспекторів Держпродспоживслужби 13:00 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 12:34 У Якушинцях дівчина впала у рів глибиною понад сім метрів 12:21 106 тисяч гривень за ноутбук: на що витратять мільйони з чотирьох тендерів для ЗСУ 11:18 У пункті пропуску «Могилів-Подільський — Отач» розпочали ремонт. На кордоні можливі затримки 10:53 Відтік учнів за кордон: яке майбутнє чекає на освіту Вінниччини? 10:25 Як знайти свого косметолога серед 1000 пропозицій у Вінниці та на що звернути увагу при виборі (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up