Сьогодні «день тиші». За агітацію грозять штрафи розміром до 1360 гривень

Сьогодні «день тиші». За агітацію грозять штрафи розміром до 1360 гривень

О 24 годині 29 березня закінчилась передвиборна агітація. Сьогодні, 30 березня, забороняється будь-яка агітація та поширення результатів опитування громадської дуки, пов’язаного з виборами Президента України.  

Що забороняється робити в «день тиші»?

— Оприлюднення чи поширення в інший спосіб результатів опитування громадської думки, пов’язаного з виборами, в тому числі щодо партій - суб’єктів виборчого процесу та кандидатів на пост Президента України, протягом останніх двох днів перед днем виборів (перед днем повторного голосування)

— Забороняються проведення агітаційних заходів, розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів у ЗМІ, демонстрація агітаційних фільмів чи кліпів, розповсюдження виборчих листівок, плакатів, іншої друкованої агітації, публічні заклики голосувати за або не голосувати за кандидатів, а також публічна оцінка діяльності цих кандидатів.

— Стаття 57 Закону «Про вибори Президента України» прямо забороняє передвиборну агітацію після 24 години останньої п’ятниці перед днем голосування.

— У «день тиші»  законом забороняється будь-яка передвиборча агітація. «День тиші» не поширюється на розповсюдження інформації щодо роз'яснення законодавчих норм, порядку голосування, запрошення взяти участь у виборах.

Що грозить за порушення?

Передбачена відповідальність згідно з статтею 212-10 Кодексу України про адміністративні порушення (проведення передвиборної агітації поза строків, у заборонених або невстановлених законом місцях) тягне за собою накладення штрафу на громадян від 510 до 850 гривень, а на посадових осіб - від 850 до 1360 гривень.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (16)
  • Иришка Мураховская
    Так какого черта до сих биг борды висят?
  • Dim Vin
    А я не засіб массової інформації. Всі ЗА ПОРОХА!
  • Таня Герасевич
    Хоч можна щось цікаве побачити.
  • Gymennuu Oleg
    Ну я тут так подивився в інтернеті взагалі і в ФБ окремо і зробив висновок - агітувати заборонено, но того хто не подобається - срати дозволяють.....це ж виходить що якщо я какою обіллю неугодного мені кандидата , я ж нічого не порушуються ??? Я ж не агітую ні за кого ))))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:32 «Шахеди» вдарили по пасажирському потягу, що курсує через Вінниччину. Є загиблі 21:00 Як Вінниця замерзла у крижаному полоні 2000 року: спогади очевидців і наслідки катастрофи play_circle_filled 20:15 Перший у світі, хто збив «Кинджал». Історія офіцера повітряних сил В’ячеслава Агеєва 19:05 Вінничанин отримав 15 років за держзраду та співпрацю з «ЛНР» Від читача 00:51 Як змусити обленерго вимкнути «богатого» сусіда і дати світло нам 18:55 Де зробити професійну чистку зубів у Вінниці? Огляд кращих стоматологій міста (партнерський проєкт) 18:30 Від ультрас до підполковника: свої спогади з 2016-го опублікував захисник Андрій Підлісний photo_camera 18:03 Через ожеледицю падали дерева, а «швидкі» застрягали на дорогах. Як Вінниччина переживає негоду photo_camera 17:17 Не Явгустишиним єдиним: пригадуємо імена найвідоміших вінницьких спортсменів photo_camera 17:05 На вулиці 600-річчя чоловік вдарив військового ТЦК прямо в обличчя: що відомо про бійку play_circle_filled 16:52 Розкрадання гуманітарної допомоги на Вінниччині: кого й за що карали суди? 16:30 Вакансії в супермаркеті «Грош», в ТОВ «ВІНСВІТ» та 41 актуальна пропозиція роботи у Вінниці 16:27 Медперсоналу з приєднаних територій Вінниця буде платити надбавку. Скільки? 16:10 «Наше завдання - зберегти ліс для наступних поколінь» - директор Центральної філії «ДП Ліси України» Володимир Касюхнич (Новини компаній) 16:09 На Вінниччині перевірили якість води: більшість показників у нормі, але є «сюрпризи» 15:02 Народився вдруге — у Вінниці з серця чоловіка дістали металевий уламок 14:05 У Краснопілці вантажівка наїхала на 24-річного хлопця, який переходив дорогу 12:52 П’ять років за зґвалтування падчерки: у Немирові засудили 29-річного чоловіка 12:09 Понад 700 одиниць техніки та 890 дорожників працюють на трасах України. Що варто знати водіям play_circle_filled 11:44 Через недопалок у Хижинцях загинув 62-річний чоловік photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up