Руїни найбільшого заводу. Виклали відео вінницького Хімзаводу з пташиної висоти

Руїни найбільшого заводу. Виклали відео вінницького Хімзаводу з пташиної висоти

Проект «На висоті» опублікував відео «Скелет хімічного динозавра. Вінницький Хімзавод з висоти - зона відчуження». Дивіться, у що перетворилося найбільше у місті підприємство.

Тисячі вінничан колись ходили кожного дня на роботу на Вінницький хімічний комбінат. Це було одним із потужних підприємств у колишньому СРСР. 

Зараз залишились одні руїни. Як виглядає сьогодні Хімзавод з висоти пташиного польоту, дивіться у відео:

Читайте також:

Зона відчуження сьогодні: вінничанин відзняв Прип'ять з висоти пташиного польоту
 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (14)
  • Vadim Pavlov
    Хлопці, колеги і всі-всі-всі. Не влаштовуйте конфлікту. Оля взяла текст з-під відео. Текст завтра виправить. А поки давайте просто насолоджуватись тим, що відзняв Вадим. Відео круте!
    Anonymous reply Vadim Pavlov
    ...Відео круте! - серьйозно??? это видео ПЛАЧЕВНО и показывает как выглядит Украина после 27 псевдонезависимости при которой только уничтожается и разрушается и из-за таких "украинцев" при власти как сейчас у Украины нет будущего и вид у Украины как у этого бывшего гиганта.
    Anonymous reply Vadim Pavlov
    "Оу. Чому це совісті 0 ?)" Цікаво  "0" чи пан Андрій помилився?



    "Якщо ви, Андрію, думаєте що ми скопіювали текст - ви помиляєтесь)" - не знаю як з совісті 0, а от з копіюваням пан Андрій правий. А от вибачитись за помилку для пана Вадима та пані Ольги це  фантастика.

    Перевірити інформацію, а потім писати , а навіщо? Видалити, замовчати це характерно для "начальника" і "писателя".

    Зробити зауваження , та влаштовувати конфлік це різні речі.
  • Next
    Чомусь видалили мій самий перший коментар, в цьому дописі де я написав  що на хімкомбінаті робили меланж.  Ще раз пояснюю тим хто видалив, що на комбінаті робили, (основна продукція) це сірчана кислота. Не буду пояснювати для чого її використовували. Як каталізатор, на комбінаті використовували АМІЛ, який привозили в тоненьких цистернах, коричневого кольору - це і був окислювач, від могутньої зброї СРСР.
  • Andriy Kachor
    Ясно. Тобто совісті 0,0% https://vezha.vn.ua/skelet-himichnogo-dynozavra-zhyttya-i-postapokalipsys-vinnytskogo-himpromu-fotoreportazh/
    Вадим Павлов reply Andriy Kachor
    Оу. Чому це совісті 0 ?)
    Anonymous reply Вадим Павлов
    Шановний Вадим Павлов, спробую здогадатись чому пан Андрій оцінив публікацію Ольги Бобрусь "Тобто совісті 0,0%"

    Прошу пробачення, пане Вадим, перше що я як читач зробив це вбив перший рядок публікації в Google. "Скелет хімічного динозавра. "

    Знайдено 2 публікації від 23.04.2018 та 26.06.2018. різних видавництв  та різних авторів. В мене виникла підозра що хтось з журналістів  трошки щось "злизав".

    Під першим фото ключовий рядок. А саме :

    "Вінницький хімзавод колись був найбільшим в місті підприємством і багато в чому першим на території колишнього СРСР"  Користуємось Google. Отримуємо знову 2 публікації різних авторів.

    https://vezha.vn.ua/zhyttya-i-postapokalipsys-vinnytskogo-himpromu-spetsproekt/

    https://vn.20minut.ua/.../skelet-himichnogo-dinozavra-video-vinnitskogo-himzavodu-...

    Переглянув обидві публікації. Цікаво. (Обидві публікації. Перепрошую, дійсно цікаво у порівнянні з матеріалами про ситуаційний центр, поліцію і т д.).

    Особисто я, зробив висновок.

    Vezha - Автор: Микола Геркалюк

                   Фото: Андрій Завертаний

    20minut - Автор  Ольга Бобрусь.

    Пан Андрій, має відношення до Vezha і його дратує що Ольга Бобрусь, взяла за основу матеріал Миколи Геркалюка, і називає це "журналістикою."

    У студентів це  плагіат і якщо б цей матеріал перевіряли у вузі, викладач не оцінив би матеріал а попросив би  прибрати з публікації, або розмістити матеріал про співавтора.

    Але Вадим Павлов вважає  плагіат для 20 хв нормою, головне що Ольга Бобрусь "скатавши" не наробила "ляпів".  

    Аргументація . Перший матеріал 26.06.2018 від Ольги , перший рядок - "Ляп" - кабіна або кабмін.

    Я , як читач не можу для себе зрозуміти що краще  плагіат чи "ляп" від Вашого пане Вадима "пісателя".

    Я , так як і Ви пане Вадиме не згоден з паном Андрієм совість =0% це не про автора, у автора це бажання написати більше матеріалу (виключно напевне результат зарплата), і Ольга Бобрусь у переважній більшості доносить вінничанам досягнення влади. А от коментар пана Павлова , як редактора а не читача , згоден СОВІСТІ =0%. Пане Вадиме, перепрошую , це моя особиста думка і я не намагався Вас образити.
    Andriy Kachor reply Вадим Павлов
    Ем... Здається, "трішки схожі" заголовки. І "трішки схожий" текст.
    Вадим Павлов reply Andriy Kachor
    Ну взагалі це з відео взяте. Мабуть це просто написано про одну і ту ж саму локацію)
    Andriy Kachor reply Вадим Павлов
    Одним і тим же заголовком і одним і тим же текстом слово в слово. Ясно
    Вадим Павлов reply Andriy Kachor
    Якщо ви, Андрію, думаєте що ми скопіювали текст - ви помиляєтесь) У нас ще руки не болять писати. Це вам до автора відео. Але і він добра людина. Можливо не тре так реагувати?
    Andriy Kachor reply Вадим Павлов
    Вадиме, я не думаю - я знаю (і гугл знає). Я не намагатимуся доводити очевидні речі.
    Anonymous reply Вадим Павлов
    ЗАХИСТ АВТОРСЬКОГО ПРАВА І СУМІЖНИХ ПРАВ http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/3792-12/page3



        Стаття 50. Порушення авторського права і суміжних прав



    Плагіат  -  оприлюднення  (опублікування),  повністю   або

    частково,  чужого  твору під іменем особи,  яка не є автором цього

    твору;

    Люди допускають помилки і це нормально, але  реакція людей на свої помилки різна. Приклад .  Помилка  від Валерія  Чудновський, оперативно виправлення та вибачення. Ольга Бобрусь,у 50% матеріалів "косяки"  - характерно виправили, видалили сліди "косяків", вибачення то дурня.

    Вадим Павлов - дивно, чи визнає людина матеріал плагіатом, коли про це їй скаже 20 людей та перевірка спеціальними програмами?  Я думаю що ні, Вадим  не може визнати що він звичайна людина   і може помилятись.  Що про це скажуть підлеглі, банальний страх і бажання бути кращим.
    Anonymous reply Вадим Павлов
    "Він виробляв досить великий перелік продукції: від суперфосфатів до миючих засобів, забезпечував тисячі людей робочими місцями та впливав на розвиток Вінниці" - Google.

    Результат, Вас не дивує,а от мавпа на фото у першому коментарі здивована. Згоден при такій "журналістиці" - руки не будуть боліти.  Явний фаворит у шоу екстрасенсів - журналісти 20 хв.  Цікаво скільки літер Ольга додала від себе?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:32 Уродженка Вінниччини вийшла у фінал «Дитячого Євробачення — 2026». Що відомо про неї та її пісню? play_circle_filled 15:05 На Вінниччині намолотили понад 2,4 мільйона тонн зерна нового врожаю 14:06 Школа без інфекцій: що варто перевірити та пояснити дитині перед 1 вересня 13:31 Мешканці Академічного просять більше транспорту. Що відповіла Вінницька міськрада? Від читача 15:50 У Гайсині відбувся круглий стіл щодо неприпустимості публічних образ українських військових 13:10 «Укрпошта» створила службу авіабезпеки. Як це вплине на міжнародні посилки 12:06 У Вінниці допоможуть ремонтувати підвали під укриття. Хто зможе отримати підтримку 11:33 На що ви здавали гроші перед початком навчального року? Ми запитали вінничан 11:02 Різдво Богородиці, Воздвиження Хреста та інші свята: церковний календар на вересень 10:19 Пам’ять Героя України Дениса Лабунського вшанували Всеукраїнським турніром штангістів 10:03 Гончарство, ярмарок і танці під живу музику — у Вінниці проведуть «Шлях Подільської кераміки» 09:47 Безкоштовні спортивні секції у Вінниці: на деякі тренування приймають й дошкільнят 09:08 Росія атакувала Вінниччину дронами: у громаді загорівся будинок 08:14 У цей день вітайте Олексія та Мирона. Історія та заборони 30 серпня 21:00 Кого і коли вітати у вересні 2026 року: календар професійних свят та пам’ятних дат 20:03 Міст через Дністер у Ямполі вже наполовину збудували та почали роботи з боку Молдови photo_camera 19:08 Англійська, футбол, Lego та шахи: у Вінниці відкривають безкоштовні гуртки для дітей 18:24 У Вінниці хочуть знизити швидкість на небезпечних вулицях і встановити більше «лежачих поліцейських» 17:05 Подвійне вбивство на Вінниччині після застілля — одного підозрюваного затримали, другого розшукують 16:59 Перше вінницьке професіональне футбольне дербі завершилося без голів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up