Шквальний вітер повалив дві автобусні зупинки – на Поділлі та в Пирогово

Шквальний вітер повалив дві автобусні зупинки – на Поділлі та в Пирогово
ФОТО взяте зі сторінки Романа Ковальского (ФБ). Автор - Микола Янковський

Вчора та сьогодні в Вінниці вирує буревій. Вітер валить навіть зупинки громадського транспорту. Вінничани, будьте обережні!

«Вночі 31 жовтня в престижному мікрорайоні Вінниці "Поділля" вітер із корінням вирвав і завалив зупинку громадсього транспорту нового зразка... Дякувати Богу ніхтоі із перехожих чи людей, що могли чекати тут маршрутку, не постраждав», - повідомив на своїй сторінці у ФБ Роман Ковальський.

За його словами, ймовірно монтажники не належно закріпили зупинку і не розрахували її "парусності"..

Крім того, як пише Ковальський, про схожий випадок в мікрорайоні Пирогово вчора вінничани повідомляють у соцмережах. Там також без жертв.

Нагадаємо, що сьогодні в Вінниці синоптики прогнозують штормоивй вітер та мокрий сніг.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (24)
  • Виталий Дужак
    Безрукі робили
    Олексій reply Виталий Дужак
    Особливо ненадійно знак зупинки на прутику 10 на 10 закріплений.
  • Anonymous
    А теперь представте какое сопротивление испытывает самолёт на Космонавтов, а когда посмотришь как его крепили - хочется обходить площадь стороной.

    В принципе закономерный результат - так как горисполком пускает пыль в глаза и делает ВСЁ для показухи. Вспомните украденные (не закреплённые - а на самом деле ПРЕСТУПНАЯ халатность) лавочки по 14,0 !!!тис. грн.
    Stas Man reply Anonymous
    Маніпцляці, накида лайна на вентилятор, недолугі аналогії. Влада погана а ми білі хароші! Цей вітер дерева валить! електроопори! Навіть в США вітер приносить шкоду! От зробили літак. Він не впав? Але все одно ЗРАДА у кисломордих совків!?

    А зупинки хто робить? підрядник, а до чого тут міськрада? Бо замовник? Чи ти ніколи ремонти не робив коли майстри щось зробили не так навіть за твої гроші! А вкрадені лавочки(я особисто такого не пам'ятаю) до чого тут були наведені? токсчиним совкам треба накинути лайна на вентилятор!? Путін ввєді війська!
    Stas Man reply Anonymous

    Алярм! Міськвиконком пускає зрадо***м пил в очі!

    Anonymous reply Stas Man
    Пригорает - правда она такая.

    Для ТУПЫХ - горисполком заказчик, горисполком ПОДПИСЫВАЛ Акт выполненных работ, если ты не знаешь про украденные и НЕ ЗАКРЕПЛЁННЫЕ лавочки по 14,0 тис. - это твои проблемы.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:03 У Вінниці дерево впало на припаркований автомобіль під час негоди photo_camera 16:02 15-річний підліток потонув на ставку в Козятині 15:13 Бард із Маріуполя Богдан Коваль влаштував романтичний концерт літнім вінничанам 15:12 Фекальне забруднення й паразити виявили у водоймах Вінниці photo_camera Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 14:10 Сказ атакує Вінниччину — за місяць майже 600 людей звернулися після нападів тварин photo_camera 13:32 росія не припиняє штурми — за добу на фронті сталося 233 бої photo_camera 12:56 Після шести років простою «Мою Ластівку» віддають в оренду. Що відомо про аукціон photo_camera 12:21 Скутер Yamaha зіткнувся з «Москвичем» на Київській 12:01 До 170 тисяч і без попереджень: у Раді готують великі штрафи за російську музику 11:41 Після рекордної спеки Вінниччину накриє негода 11:12 Шкільні їдальні Вінниці запрошують на роботу кухарів і посудомийниць 10:08 Де у Вінниці 7 серпня не буде води та світла 09:10 Зберігав і надсилав дитячу порнографію — суд оголосив вирок жителю Вінниччини 08:38 У цей день вітайте Дмитра та Антона. Історія та заборони 7 серпня 21:01 18 громадських криниць оновлять у Вінниці до кінця серпня photo_camera 20:15 Удар незламності: історія захисника, який повернувся з полону і розпочав новий сезон Прем’єр-ліги photo_camera 20:01 У Вінниці перевірили повітря на тлі аномальної спеки: чи є перевищення photo_camera 19:30 «Син занедужав після бойових травм, то я сіла на комбайн»: відома співачка збирає хліб play_circle_filled 19:02 Четверо випускників із Вінниці стали дворазовими «двохсотбальниками» НМТ photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up