Ryanair заходить в Україну - дата вже відома. Чи "повезе" вінничанам?

Ryanair заходить в Україну - дата вже відома. Чи "повезе" вінничанам?

Восени поточного року авіаперевізник Ryanair точно зайде на український ринок і почне здійснювати перельоти з двох українських аеропортів - «Львів» та «Бориспіль».  Про аеропорт «Вінницю» поки мова не йде.

«До підписання контракту з Ryanair я нічого не коментую, дійсно у нас 22 лютого було переговори, дійсно вони були успішні, дійсно компанія почне свої польоти восени цього року», - така заява пролунала на прес-конференції від Володимира Омеляна, міністра інфраструктури.

Також Омелян додав, що, швидше за все, лоукостер почне здійснювати перельоти або в останніх числах жовтня, або на початку листопада. За словами Омеляна, він поки не може розповісти про напрямки перевізника, але, коли журналісти запитали, чи йде мова про ті маршрутах, які були анонсовані ще в 2017 році, глава міністерства заявив, що українські пасажири будуть сильно здивовані, коли дізнаються про всі заплановані напрямки.

 

 

Олександр Кава, колишній заступник міністра інфраструктури, раніше висловив упевненість, що європейський лоукостер літатиме з Києва та Львова в міста Іспанії, Італії, Німеччини та Польщі.

Нагадаємо, що Ryanair заявила про вихід з українського ринку. Як відреагували на це вінничани, читайте в статі: «Ryanair заявила про вихід з українського ринку.  Користувачі соцмереж шоковані».

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Задунайский Торонтуй
    Цирк с конями продолжается, бгг)
  • Olvol
    Фсеред списку аеропортів, куди літають віззейр і ріанейр, досить багато і державних, і комунальних. так що шановний дем'ян, не треба пропихувати роздержавнення. Просто тут нікому літати в кількості 320 людей зразу за кордон.

    Між іншим, радянська мережа авіасполучень була найгустіша в світі. В любе стотисячне місто УРСР і більшість районів області можна було без проблем полетіти.
  • demiyan 007
    поки аеропорт у власності КП і директор йому мазурець, Лоу Костом небуде і навіть чути, не те що пахнути
  • Иванов Иван
    повезе виннычанам уже повезло а дальше судя по тому що творытся буде везты ще лучше
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:13 Робота є, а грошей немає: українські компанії встановили антирекорд із боргів по зарплаті 20:06 29-річний вінничанин вдруге за рік сів за кермо без посвідчення 19:15 На Вінниччині більше 5 тисяч хворих на грип та ГРВІ, зафіксовано смертельний випадок від COVID-19 19:08 Понад 600 гектарів Ладижинського водосховища більше не належить бізнесмену-порушнику Від читача 20:42 Наркомафія Вищеольчедаєва Терор громади 18:33 Мінус двадцять на вулиці: як у Вінниці виживають безпритульні тварини і хто намагається їх урятувати 18:12 Військові з 59-ї бригади отримали дві мобільні АЗС photo_camera 17:43 У Вінниці вшанували ветеранів місцевого футболу 17:01 Собаки, коти та пташки: енергетики Вінниччини рятують тварин у сильні морози photo_camera 16:24 Понад 60 мільйонів на дороги Вінниці: які вулиці та райони будуть оновлювати 16:05 Газ за графіками — це фейк. «Нафтогаз» офіційно розвіяв чутки про нові відключення 15:05 Півтора року невідомості: на щиті повертається вінницький митник Валерій Гольовський 15:02 «Дівчата, замерзаю я й тварини»: понад 30 годин чекали світла на двох вулицях Старого міста 14:07 Могла замерзнути. У Козятині пенсіонерка впала на дорозі і не могла встати play_circle_filled 13:33 Мерія Вінниці встановила премії для непедагогічних працівників. Кому саме та скільки? 13:13 Понад 7,5 тисяч дронів і 165 боїв: минула доба на фронті була напруженою photo_camera 12:34 Від промзони до житла: компанія з групи «Барцьось» планує забудову в районі ВПЗ 12:04 Понад 60 адрес тепла: де у Вінниці зігрітися та зарядити ґаджети під час відключень 11:51 На Вінниччині проведуть наймасовіші змагання з флаг-футболу за всю історію 11:43 Палали будинки, сонячні панелі та дитсадок: де на Вінниччині вчора працювали вогнеборці photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up