Розпочався наймасштабніший обмін полоненими між Україною і «Л/ДНР»

Розпочався наймасштабніший обмін полоненими між Україною і «Л/ДНР»

Поблизу окупованій терористами «ЛДНР» Горлівки, в 10 кілометрах від контрольно-пропускного пункту «Майорське» представники України і бойовики самопроголошених «Л/ДНР» провели масштабний процес обміну полоненими за формулою «306» на «74»

Деякі люди зі списків бойовиків просто відмовилися переходити на сторону Донецької і Луганської «народних республік», повідомляє «Громадське».

У свою чергу омбудсмен Валерія Лутковська заявила: «43 людини, які повинні були бути серед 306 полонених з української сторони, які відбували покарання і були звільнені з-під варти, - вони не приїхали на обмін».

Бойовикам «Луганської народної республіки» українська сторона передала 99 осіб, які були в списку, а терористи псевдореспублікі, в свою чергу, відпустили шістнадцять військових.

Наразі вже на волі вінничанин Олексій Кириченко, повідомляє на ФБ Ірина Маківська:

 

Нагадаємо, що дев'ятьох вінницьких зеків обміняють на полонених українських військових
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Olvol
    Не понимаю! У Украины тоже есть пленные?  Еще и сотнями?!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:52 Вінниця без води! Через повну втрату живлення зупинилася головна станція міста 10:00 «КамАЗи завантажені, люди стривожені»: як село тікало від радіації Чорнобиля 09:12 Програму «Доступні ліки» суттєво розширять. Що зміниться для вінничан уже в травні 08:09 Минає 40 років з дня аварії на Чорнобильській АЕС: трагедія 26 квітня, що відгукується досі Від читача 09:58 Фонд держмайна призначив власника компанії з надання ритуальних послуг директором Запорізького Титано Магнієвого комбіната 21:00 У Вінниці попрощалися з відомою викладачкою педуніверситету Ларисою Валендюк 20:28 Ніч на вокзалі, квіти та сльози щастя: у Хмільнику зустріли звільненого з полону захисника Андрія Гендегу photo_camera 20:02 Через несправний тостер на Келецькій вигоріла кухня в багатоповерхівці 19:22 Аварія на Скалецького. Через зіткнення з BMW автівка опинилася на даху play_circle_filled 19:11 Як школи мають реагувати на булінг? Ми запитали вінничан 18:42 У Стрижавці затримали п’яну водійку, рівень алкоголю в крові якої перевищував норму в 12 разів 17:35 Сидр за грантові мільйони та гірчиця для французів. Як вінницька харчосмакова фабрика розширює виробництво photo_camera 16:24 Майже 5600 штрафів за місяць. Нові камери автофіксації виявили «рекордсмена», що летів містом 180 км/год 15:31 Суд визнав Янчак винною у недостовірному декларуванні: яке покарання отримала ексзаступниця ТЦК? 14:48 Трагедія на трасі: у ДТП під Хмельницьким загинув 64-річний вінничанин 13:42 На Вінниччині зафіксували перший випадок нового субваріанту covid-19 «Цикада» 13:09 У Вінниці знайшли приховану мозаїку на готелі «Профспілковий»: що про неї відомо? 12:48 На Луганщині загинув 30-річний боєць Третьої штурмової Денис Полніков 11:57 У водія Chery в Хмільницькому районі вилучили шість гранат, які він ховав у сумці 11:31 Де відкривають бізнес, а де закривають: статистика ФОПів і ситуація на Вінниччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up