Розіграш серед передплатників: хто отримав сертифікат на 1000 гривень від RIA

Розіграш серед передплатників: хто отримав сертифікат на 1000 гривень від RIA
  • Щомісяця RIA проводить розіграш подарунків серед нових передплатників газети

  • Цього разу ми розіграли сертифікат на 1000 гривень на доставку їжі.

Редакція газети RIA дбає про своїх передплатників і попри карантин продовжує доставляти читачам свіжі випуски газет з перевіреними фактами. Наші журналісти висвітлюють новини, збирають корисну інформацію, поради та рекомендації.

Доставка газети відбувається безпечно — наші кур’єри працюють у захисних масках, рукавичках та користуються антисептиками. Свіжі номери RIA є в продажу в мережі супермаркетів та продуктових магазинчиках у кожному районі міста.

Щомісяця нові передплатники газети отримують подарунки та беруть участь у розіграші головного подарунку. У розпал карантину ним став сертифікат на доставку їжі.

Сьогодні, 3 квітня, ми провели розіграш головного подарунка від RIA. Переможця обирали за допомогою сервісу RANDOM.ORG. Ним стала Валентина Цмибуринько, яка отримує від нас сертифікат на доставку їжі на 1000 гривень. Вітаємо переможницю!

На жаль, через карантин ми не можемо запросити переможницю до нас у редакцію, тому вирішили її зателефонувати та привітати з перемогою.
Переможниця Валентина Цмибуринько зізналась, що нашу газету вони читають усією родиною, розповіла про свої враження та емоції. Детальніше — дивіться у відео:

Залишайтесь вдома, мийте руки, будьте в курсі всіх подій читаючи газету RIA та сайт 20minut.ua.

А ще, ставайте нашим передплатником і беріть участь у щомісячному розіграші подарунків. Оформити підписку можна за номером телефону: 555 111.

Читайте також:

Романтична вечеря на двох — серед передплатників RIA провели розіграш до Дня Закоханих

«Підемо в піцерію цілою сім’єю»: RIA розіграла подарунки до 8 Березня

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • покращення
    я отрымав ну ишо
  • Сергей Пастух
    Благотворительная акция для помощи врачам!
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=838028600013327&id=100014185830176
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:04 Не ловіть щуку: у Вінницькій області вводять заборону та великі штрафи 15:57 У День закоханих на Європейській площі провели акцію на підтримку полонених та зниклих безвісти photo_camera 15:15 Доступна іпотека по-новому: як переформатували державну програму «єОселя» 14:09 В Гайсинському районі чоловік погрожував поліцейським рушницею, бо ті приїхали до його дому на обшук Від читача 16:05 ГО "Захист держави" - 1 рік! 13:13 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 12:56 «Я тебе кохаю» — слова звучать у домівках вінничан. Місто святкує День закоханих play_circle_filled 12:06 Пропагувала дії рф у Придністров’ї: вінницький суд відправив зрадницю за грати на 15 років 11:04 В Агрономічному п’яний водій врізався в огорожу і намагався втекти. Патрульні його наздогнали 10:02 Спортсмени з Вінниччини отримали президентські стипендії за медалі на Всесвітніх іграх 09:12 Запхали в чорний бус і повезли в невідомому напрямку — у ТЦК відреагували на інцидент play_circle_filled 08:11 14 лютого — закохані відзначають День святого Валентина: історія, заборони та прикмети 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 22:57 Ветерана війни Василя Любуню нагородили медаллю «За незламність духу» 22:38 У пансіонаті для людей похилого віку влаштували концерт до Дня Валентина 21:00 На Тульчинщині цими вихідними проведуть відстріл хижих і шкідливих тварин 19:58 Екологи перевірили п’ять локацій Ладижинського водосховища. Що виявили у воді photo_camera 19:04 На Вінниччині зростає кількість випадків туберкульозу. За січень зареєстрували 48 пацієнтів 18:15 «Хочеться кричати про допомогу»: у Вінницю їде волонтер, який передав на фронт сотні дронів 17:52 Циклон увірветься на територію Вінниччини. Прогноз погоди на вихідні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up