П’яний молодик причепився до копів. Обматюкав та перекрив дорогу

П’яний молодик причепився до копів. Обматюкав та перекрив дорогу

Вінницькі патрульні затримали п’яного хулігана, який порушував громадський порядок.

Вчора, 18 жовтня 2017 року, близько одинадцятої години в Вінниці копи патрулювали місто.

«На вулиці Хмельницьке шосе у дворах будинків дорогу інспекторам перекрив невідомий. Чоловік поводився неадекватно, висловлювався нецензурною лайкою та мав ознаки алкогольного сп’яніння. Поспілкуватись із ним в охоронців порядку не вийшло – громадянин не реагував на жодні зауваження, тому патрульні змушені були одягнути на нього кайданки», - повідомляють в прес-службі «Патрульна поліція Вінниці».

На 27-річного вінничанина інспектори склали адмінматеріали: за ст. 173 (дрібне хуліганство) та за ст. 185 (злісна непокора працівникам поліції).  Наразі чоловіка відвезли до відділку поліції.

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (3)
  • Vladimir Molotov
    ACAB
  • Anonymous
    «На вулиці Хмельницьке шосе у дворах будинків дорогу інспекторам перекрив невідомий." - шановна Ольго, як Ви собі це уявляєте?  Дорога - "Итак, «дорога» — обустроенная или приспособленная и используемая для движения транспортных средств полоса земли либо поверхность искусственного сооружения…" Як "охоронці порядку" - не змогли розійтись з однією людиною. За Вашими словами у "дворах будинків", зауважте не у бібліотеці, не у громодському місці, не на зупинці до людини підходят поліцейські і  намагаються "Поспілкуватись із ним". Те що Ви написали це "маячня". Я неодноразово був свідком коли до людини (залізничний вокзал) підходять поліцейські, яким за Вашими словами людина заважає на дорозі і намагаються провести  поверхневий огляд і перевірити без згоди людини вміст карманів та сумки. На зауваження що для перевірки повині бути підстави шановні правоохоронці несуть маячню щось подібну до Вашої.

    "П’яний молодик причепився до копів. Обматюкав та перекрив дорогу Вінницькі патрульні затримали п’яного хулігана, який порушував громадський порядок." - ну це повний "брэд".З цієї писанини сміявся навіть мій кіт. Шановно Ольго, можливо у Вас є відео з камер поліцейських, скарги письмові людей яким заважав "хуліган"? Я впевнений що нічого у поліцейських не має , жодного доказу.  Спробуйте запитати у "хулігана", можливо поліцейські брешуть, можливо просто "трусили"  людину, вона почала сперечатись?  Можливо людині потрібна юридична допомога?.   Ольго напишить про кількість розкритих пограбувать, крадіжок, ми бачимо людину під градусом, не можемо з нею розійтись  але не бачимо валютних мінял, гральних закладів? Шановна Ольго, які досягнення у боротьбі з міняйлами, скільки вони платять,кому? Задайте ці питання поліції?
  • Николай Энэми
    хахахахаха
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:08 Перевірка АЗС на Вінниччині завершилася штрафом. Які порушення виявили інспектори 17:09 Діти полеглих Захисників з Вінниччини поїхали на оздоровлення до Хорватії 16:03 За $8000 обіцяв втечу через кордон. У Вінниці затримали організатора схеми 15:07 В Ободівці вантажівка насмерть збила жінку на мопеді. Ще дві аварії сталися в області Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 14:06 Дві квартири на 6,8 мільйона — ВАКС призначив розгляд справи голови райсуду Вінниччини 13:02 У Вінниці майже на дві доби відключать гарячу воду. Які будинки у списку 12:21 Скільки коштує земля у Вінниці? Зібрали найдешевші та найдорожчі пропозиції photo_camera 11:42 До Вінниці прибули нові швейцарські трамваї. Коли вони вийдуть на маршрути та чим особливі photo_camera 10:54 «Він повернеться, коли вилікує всіх поранених»: чотири роки не говорила донечці, що тато загинув 10:06 У Вінниці тривають ремонти мереж: де не буде води та світла 09:27 Через ДТП на об'їзній Вінниці утворився великий затор 09:08 До останнього були на передовій — Вінниця прощається з Ростиславом Паринцевим та Сергієм Томусяком 08:15 Сьогодні вітайте Романа та В'ячеслава. Історія, заборони й прикмети 10 серпня 21:01 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 3 по 10 серпня, які ви могли пропустити 20:11 До 31 серпня вінничанки можуть подати заявку на безкоштовне навчання водійок photo_camera 19:04 Будівельне сміття і бетонні блоки звезли до озера у Вінницьких Хуторах photo_camera 19:03 Устим Кармелюк: літинська тюрма як символ незламності «подільського Робін Гуда» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up