«Прозорий офіс», що на Соборній, працюватиме по суботах

«Прозорий офіс», що на Соборній, працюватиме по суботах

Центральне відділення «Прозорого офісу» з цього тижня почало працювати по суботах. Поки у тестовому режимі. Тим часом інші територіальні Прозорі офіси з 16 січня збільшили кількість робочих годин.

 

У Центрі адміністративних послуг по Соборній, 59 тепер працюватимуть і по суботах.  Перша робоча субота в тестовому режимі пройде 21 січня. Там на вінничан з 9:00 до 15:00 без перерви чекатимуть чергові фахівці.

До того ж, усі Прозорі офіси щосереди тепер будуть працювати довше – до 20:00 та без обідньої перерви.

Тим часом у понеділок, вівторок та четвер вінничан прийматимуть з 9-ї до 17-ї години, а в п’ятницю – з 9 до 16 години.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:45 Родимка злоякісна чи ні: проста інструкція, як перевірити себе вдома 16:07 Маленькі сурикати і страусенята — у вінницькому зоопарку з'явилося поповнення photo_camera 15:11 Іграшка може бути небезпечною. Що важливо перевірити перед покупкою 14:41 Ромчику подарували квартиру. Хлопчик, який вижив після удару РФ по Вінниці, розповів про мрії та плани Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 14:11 Кліщі прокинулися майже всі одночасно — у регіоні фіксують випадки хвороби Лайма photo_camera 13:05 Перевищив термін: на Вінниччині виявили іноземця-порушника 12:31 Горів дитячий атракціон у Вінниці та ще 18 об’єктів в області photo_camera 12:17 «Для мене ніхто не зробив стільки кроків»: Марина Борженська насолоджується новими стосунками photo_camera 11:04 Медик-ветеран із Теплицької громади знову рятує людей 10:46 Мікроавтобус протаранив магазин, в іншій ДТП загинув водій photo_camera 10:01 Патронатна родина прийняла хлопчика: у Вінниці дитину тимчасово влаштували в сім’ю 09:06 Жили в родинах і навчались у гімназіях: як вінницькі школярі їздили до Німеччини photo_camera 08:11 Сьогодні вітаємо Петра та Тимофія. Історія та прикмети 3 травня 21:08 Мільярдні підряди: що відомо про дорожні роботи на Вінниччині photo_camera 20:03 «Пироговський пікнік» повертається. Коли він буде і що чекає на вінничан photo_camera 19:05 Переправляв за гроші ухилянтів — на Вінниччині судитимуть іноземця 18:07 Дводенний інтенсив у Вінниці: 85 учасників вчилися справлятися зі стресом photo_camera 17:44 Щеплення проти ВПЛ: відповіді на головні питання вінницьких батьків 17:31 «Нива» запрошує фанів безкоштовно відвідати останній домашній матч — проти «Скали 1911»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up