Продовжується сезон «червоних базарів». Встигніть скупитися до кінця жовтня

Продовжується сезон «червоних базарів». Встигніть скупитися до кінця жовтня
  • Кожної суботи, починаючи з 29 вересня й по 27 жовтня у Вінниці проводяться сільськогосподарські ярмарки, які в народі називаються «червоні базари».

На «Вишеньці», біля торговельного центру «Plaza Park», вінничани можуть купити продовольчі товари та сільгосппродукти за прийнятними цінами безпосередньо в самих виробників.

Фермери реалізовують городину, м’ясо-молочну та іншу продукцію безпосередньо у виробників, які відповідають за якість товару, а ціни, здебільшого, встановлюють нижчі ніж на ринках.

Ще три рази цієї осені відбуватимуться ярмарки (7:00 — 15:00):

  • 13 жовтня,

  • 20 жовтня,

  • 27 жовтня

Прес-служба міської ради повідомляє, що буде здійснюватись моніторинг цін стосовно недопущення до реалізації товарів перекупників, аби вінничани мали нагоду купувати якісну сільгосппродукцію за цінами виробника.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • З.А.Глядач
    А чому червоні,комуняцькі? Чому не свідомі синьо-жовті?
  • Вася
    Красота! Музыка, украинские песни. Торговля. Пиво, шашлыки.

    И Украина кажется мирной и любимой. А мова не псявой, а соловьиной..

    Жаль, что редко такие мероприятия проходят.

    А пока сплочение, единство формируется на ненависти к России, Венгрии, другим религиям, к людям мыслящим здраво...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:05 У Немирові п'яний водій пропонував поліцейським 400 доларів 20:58 За 10 капсул — 990 гривень. Перші вінничани отримали медичний канабіс play_circle_filled photo_camera 20:03 Не панікуйте! Під Вінницею запланували вибухові роботи play_circle_filled 19:32 Від людей Гройсмана до ексдепутатів: хто забудовує Вінницю? Частина 2 Від читача 10:23 Інформаційна безпека починається з кожного з нас 19:08 Нас об'єднує пісня: у Барі презентували програму «Музичні дивоцвіти» 19:08 У Городківці 92-річна жінка впала у криницю та загинула photo_camera 18:19 Від випічки до шашликів: у вінницькій лікарні збирали кошти на дрони play_circle_filled photo_camera 17:05 Збитки у понад 1,8 мільйона. У Вінниці викрили порушення під час закупівлі медикаментів 16:11 Суне негода — синоптики попередили про сильні дощі, град і шквали photo_camera 15:15 Хто вдихне нове життя в будівлю на Соборній? У Вінниці оголосили конкурс 14:50 Ремонт техніки без «потім»: запчастини в оплату частинами від Майстер Плюс (Новини компаній) 14:27 «Шість років страху та скандалів»: мешканці будинку на Янгеля просять допомоги play_circle_filled 14:15 Водійка Toyota збила велосипедиста на велодоріжці біля Нечая. Хлопця госпіталізували 13:13 Після скандалу з автобусами: поляки вимагають змінити назву вулиці Бандери у Вінниці play_circle_filled 12:23 Продаєш онлайн і платиш 10% державі. Ми зібрали головне про «податок на ОЛХ» 12:05 Пішов до річки з гранатою, а вдома тримав арсенал: деталі події у Ямполі play_circle_filled photo_camera 11:13 Майже рік чекали звістки: підтвердили загибель 22-річного військового з Сальниці 11:08 У Вінниці запустили новий застосунок MISTO: що він уміє photo_camera 10:57 Рух центром Вінниці обмежено: як об'їхати перекриту Соборну play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up