Пожежа на Магістратській: що ще зафіксували відеокамери у понеділок?

Пожежа на Магістратській: що ще зафіксували відеокамери у понеділок?

Оприлюднили свіжий випуск програми «Світанок». Дивіться подробиці двох пожеж, які сталися у центрі Вінниці.

— За останню добу працівники Ситуаційного центру та Муніципальної поліції міста Вінниці виявили 49 правопорушень. Більшість з них це паркування у невстановленому місці , а також декілька пожеж та дорожньо-транспортних пригод, — повідомляють у прес-службі «Муніципальна поліція Вінниці».

У випуску за 17 квітня дивіться:

  1. Пожежа на першому поверсі будівлі на перехресті вулиць Оводова та Магістратської;
  2. Загорання сміття на площі близько 20 квадратних метрів біля закинутої будівлі на вулиці Нечуя-Левицького;
  3. Акція "Не будь байдужим до наших воїнів-захисників".

 

 

Читайте також:

Дві ДТП та масова бійка біля мерії: що зафіксували камери на вихідних?

ДТП на ринку "Урожай": три карети швидких допомагали пасажирам маршрутки

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Anonymous
    Шановна Ольго, Ви вже місяць доносите читачу цінність для жителів міста муніціпальної поліції. Для прикладу у випуску за 17.04.18 за бюджетні кошти муніціпальна поліція разом з МНС згасили один смітьєвий бак та 20 м кв пожежі.

    Напевне це ПЕРЕМОГА. Але мене цікавить дрібниця.   У скільки обійшлась ця перемога місту? За місяць публікацій про МП на неї з бюджету витратили ...... тис грн. Мені цікаво скільки місто витрачає не на соціальну сферу , молодь а на пані Дику , та її колег.  Викладіть цифри, це цікаво, можливо люди МП ( так як кондуктори, працюють за мінімалку) на патріотизмі? Дякую за відповідь.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 1 по 7 червня, які ви могли пропустити 20:05 Від директорської посади до служби на кордоні: історія музиканта з Могилів-Подільського, який став прикордонником 19:10 У Гайсині родинам загиблих воїнів передали державні нагороди photo_camera 18:32 «Квітуча материнська любов»: на Алеї Слави висадили ще 16 сакур на честь полеглих Героїв photo_camera Від читача 01:19 У теплій та дружній атмосфері провели зустріч для емоційної підтримки молоді. 18:04 Як знайти школу для дитини заздалегідь і не помилитися з вибором 17:22 Блиск стрічок і бездоганна грація — 800 гімнасток підкорили Вінницю під час турніру Elite Cup 2026 16:58 Вінничани вибороли путівки на чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації 16:31 Мешканці Тяжилова просять встановити світлофор: що відповіли у міськраді? 16:04 Зачепінг набирає популярності серед підлітків. На Вінниччині нагадали про фатальні наслідки 14:55 Для дітей із Маріуполя влаштували день розваг у «Країні мрій» 14:32 Майже 200 дозволів за 5 років: Вінниччина увійшла до трійки регіонів за шлюбами неповнолітніх 13:40 У Вінниці розпочали ремонт дворів: планують оновити понад 180 прибудинкових територій 12:35 Що ви думаєте про підвищення тарифів на воду та чи вважаєте його обґрунтованим? Ми запитали вінничан 12:06 Благодійний велозаїзд у Вінниці перенесли через негоду 11:04 Повалені дерева та підтоплення: Вінниччину продовжує «штормити» 10:09 Пітбуль без намордника покусав шестирічну дівчинку у Вінниці — суд присудив 30 тисяч гривень компенсації 10:07 Харківський ФК «Універ-Динамо» виграв Кубок Вінниччини і оформив золотий дубль 09:18 Водіїв фур на Вінниччині попередили про сезонні обмеження руху у спекотні дні 08:05 День святого Теодота і глобальних ініціатив. Історія, заборони та прикмети 7 червня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up