Сезон полювання на парнокопитних та хутрових тварин: що потрібно знати людям?

Сезон полювання на парнокопитних та хутрових тварин: що потрібно знати людям?

У суботу, 3 листопада 2018 року, на території країни відкрився мисливський сезон. Вінничан просять бути уважними та обережними, суворо дотримуватись правил проведення полювання.

Сезон полювання в мисливських угіддях області розпочався 3 листопада  та триватиме до 31 грудня 2018 року. Жителі області, які планують свій відпочинок у лісі,  мають пам’ятати, що субота й неділя – дні полювання.

За словами начальника відділу контролю за обігом зброї у дозвільній системі управління превентивної діяльності Михайла Петрика, полювання дозволяється при наявності відповідних документів. 

Забороняється стріляти «на шум», по цілі, яку нечітко видно. При полюванні в густому лісі необхідно бути особливо уважним, частіше підтримувати зв’язок з іншими мисливцями.

Правила проведення полювання на парнокопитних та хутрових тварин дивіться у сюжеті:

Читайте також:

Сезон полювання у розпалі: вже є одна жертва. Правила для мисливців

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (40)
  • Вінничанин
    Зазвичай під маскою захисників тварин ховаються озлоблені на інших людей невдахи.
  • Bodya Butenko
    Я їм м'ясо але в тварин стріляти не можу 😑 їх жаль ....людей не дуже
    Богдан Левчук reply Bodya Butenko
    Все з тобою ясно)))))
    Богдан Левчук reply Bodya Butenko
    Тільки і вмієш що пререводити стрелки,  за свої поступки стидно прихнаватись
    Богдан Левчук reply Bodya Butenko
    Да кому ти понравитись тут хоч,  стріляв в зайця і кабага,  а тут виписуєш бред цей
    Bodya Butenko reply Bodya Butenko
    Богдан Левчук ну в тебе стріляв же 😂
    Богдан Левчук reply Bodya Butenko
    Так тиж зімною на охоті був і стріляв,  що ти брешиш що тобі жалко)
  • Nina Mezhybovska
    Я проти!!!!
  • Stas Pavlovski
    Что уже убивать?! Мочите себя! Бухие и обкуренные.. )))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:40 Збірні України з флаг-футболу готуються до міжнародних змагань у Німеччині, Польщі і Чехії 21:00 З магазину у Вінниці викрали понад 13 тисяч гривень, а в Немирові з під’їзду зник дитячий велосипед 20:06 Спалювали траву і сміття — отримали штраф. У Лука-Мелешківській громаді зловили паліїв 19:15 Вітамінний кошик у квітні: скільки коштують перші овочі в супермаркетах Вінниці photo_camera Від читача 08:04 Вінницький осередок ГО «Захист Держави» надає безоплатну первинну правову допомогу! 19:09 У Вінниці вперше відкрили Білу залу міської думи: як виглядає історичний простір часів УНР play_circle_filled 18:33 Апеляція скасувала відсторонення директора Центру матері та дитини у Вінниці. Що каже Присяжнюк? 18:10 У Вінниці «накрутили» понад півмільйона на обладнанні для училища. Справу розглядатимуть у суді 17:06 Гнійне запалення голови загрожувало життю тримісячного малюка. Лікарі провели термінову операцію 16:04 Після зимової реабілітації 150 кажанів випустили на волю в Центральному парку 15:15 Пішоходи проти електросамокатів: чому місто не може їх заборонити 14:58 На об’їзній Вінниці зі сторони Немирівського шосе сталася ДТП. Рух частково обмежений 14:02 Затримали начальника Хмільницького ТЦК, який за хабарі допомагав ухилятися від мобілізації 12:53 На Соборній почали оновлювати дорожну розмітку. Водіїв закликають бути уважними play_circle_filled 12:02 Реальна вартість проїзду — вдвічі більша. Дізналися про проблеми транспорту у Вінниці 11:35 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 11:24 Судитимуть підприємця, який привласнив понад 400 тисяч гривень, виділених на обладнання для лікарні 10:22 Чотири підрозділи надзвичайників гасили масштабну пожежу складу на вулиці Гетьмана Мазепи photo_camera 10:03 У Вінниці 50-річний чоловік впав зі скелі. Рятувальники терміново транспортували його до лікарні photo_camera 09:48 Де у Вінниці сьогодні не буде води та світла? Список адрес на 6 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up