Переховувалися у мами: поліція знайшла хлопчиків, які втекли з реабілітаційного центру

Переховувалися у мами: поліція знайшла хлопчиків, які втекли з реабілітаційного центру
  • Правоохоронці розшукали двох 10-річних хлопчиків, які напередодні залишили комунальний заклад, де проходили психологічну реабілітацію
  • На мати одного з них буде складено протокол

 


Про те, що діти зникли, поліції повідомили працівники комунального закладу. Зі слів заявників, двоє 10-річних хлопчиків, які перебували у Вінницькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, близько 16.00 години самовільно залишили заклад та місцезнаходження їх невідоме. Один з хлопчиків – житель Вінниці, другий з Оратівського району.

Поліцією були перевірені розважальні заклади, комп’ютерні салони, залізничний та автовокзали міста. У громадських місцях розміщувались розшукові плакати. Протягом ночі правоохоронці тричі приїжджали до одного з хлопців додому та намагалися зв’язатися з його мамою телефоном. Але зусилля були марними – двері квартири ніхто не відчиняв, її телефон був «поза зоною досяжності».

Пошуки тривали до 7.30ранку, коли телефон жінки з’явився у мережі. Працівники поліції у черговий раз поїхали за місцем її проживання та знайшли там дітей. Як з’ясувалося, вони весь час знаходились вдома.

Дітей повернули до закладу, а жінка буде притягнена до адмінвідповідальності за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).
 

Двоє десятирічних хлопчиків втекли з вінницького притулку. Допоможіть в пошуках 


Джерело: npu.gov.ua 

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (3)
  • Магалевич Паша
    Дітей забрали від "поганої" мами в "добрий" реабілітаційний центр, але вони звідти втекли до мами? То де краще???
    Purgen Purgen reply Магалевич Паша
    Если бы какие-то уроды у меня забрали ребенка, то я бы не простил никому.
  • Магалевич Паша
    Дітей забрали від "поганої" мами в "добрий" реабілітаційний центр, але вони звідти втекли до мами? То де краще???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Посилки з AliExpress та Temu можуть подорожчати. Уряд хоче скасувати ПДВ-пільгу до 150 євро 20:05 У вінницькі школи шукають кухарів і посудомийниць. Що пропонують працівникам 19:09 П’ять запитань лікарю про гепатити В і С. Чому варто пройти тест, навіть якщо нічого не болить 18:05 Смертельна ДТП на трасі між Брацлавом і Тульчином: загинув водій, рух тимчасово обмежили Від читача 09:22 Україна отримала €3,47 млрд у межах Ukraine Support Loan від Європейського Союзу 17:07 На Келецькій встановлять майже сотню люків, які не гримітимуть під колесами photo_camera 16:04 На Вінниччині шахрайка виманила понад 318 тисяч у родини зниклого військового. Поліція шукає інших жертв play_circle_filled 15:15 Від 400 тисяч до майже трьох мільйонів гривень: найдорожчі катери та човни, які продають у Вінниці photo_camera 15:06 Чотири заклади Вінниччини отримають понад 16 мільйонів на оновлення майстерень 14:05 Пасажир зламав ногу, а водія не покарали. Чим завершилася справа про ДТП на самокаті 13:10 Куди поїхати з Вінниці у серпні? Гіди підготували 17 маршрутів 12:12 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 12:02 На Вінниччині затримали СЗЧ-шника, який залякував дітей і погрожував поліцейським сокирою 11:04 Справу ексначальника ДСНС Вінниччини передали до суду. Незаконне збагачення оцінили у 14,5 мільйона 10:12 Вибиті вікна, понівечені дахи та пожежа — наслідки вечірньої атаки на Вінниччині photo_camera 09:48 Із 2014 року боронив Україну. Вінниця проведе в останню путь капітана Василя Барановського 09:11 У Вінниці Toyota збила жінку на переході, а на Бершадщині Subaru зіткнувся з мотоциклом 08:16 1 серпня — Всесвітній день боротьби з раком легенів. Історія, заборони та прикмети
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up