Двоє десятирічних хлопчиків втекли з вінницького притулку. Допоможіть в пошуках (ФОТО)

Двоє десятирічних хлопчиків втекли з вінницького притулку. Допоможіть в пошуках (ФОТО)

В суботу, 18 лютого 2017 року, близько четвертої години дня Олег та Женя, яким по десять років, втекли з вінницького притулку для сиріт.

Двоє дітей самостійно залишили Вінницький обласний соціально-психологічний центр для дітей-сиріт «Добро», який знаходиться за адресою вулиця 1905-року, 12.

Це Євгеній Клемешев та Олег Гоцуляк. Хлопчикам по десять років. Про це повідомляють в групі «Дорожний контроль Вінниця».

Вони можуть гуляти по місту в громадських та розважальних місцях. В чому одягнені не відомо. Прохання допомогти з розшуком дітей усіх небайдужих.

Відео дня

Подивіться уважно на фото. Може ви десь побачите малих:

Двоє десятирічних хлопчиків втекли з вінницького притулку. Допоможіть в пошуках (ФОТО), фото №1 на сайті 20minut.uaДвоє десятирічних хлопчиків втекли з вінницького притулку. Допоможіть в пошуках (ФОТО), фото №2 на сайті 20minut.ua

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up