«Особливо молоді й немає»: Владислав Телень про хід виборів

«Особливо молоді й немає»: Владислав Телень про хід виборів
  • Проміжні висновки про хід виборів Президента у нашій області.

Станом на 15 годину, за інформацією ЦВК, вже проголосували 45,26 % виборців. Сьогодні, 21 квітня 2019 року, в Україні проходить другий тур виборів Президента.

Голова вінницького осередку Комітету виборців України Владислав Телень розповів про хід виборів у Вінницькій області, станом на 15:00.

Він говорить, що особливих порушень немає. Розповів про те, що голова однієї з комісій був п’яний, але там ситуація вже врегульована. Переказуємо слова Теленя у тезах.

  • Явка відповідає таймлайну першого туру. Що є цікавим, оскільки багато соціологів говорили, що явка буде меншою, бо люди не мають свого кандидата. Поки що такі прогнози не збуваються.

  • Порушення зафіксовані незначні. Вони не впливають на волевиявлення людей.

  • Багато людей не складають бюлетені. Через прозорі стінки скриньки можна побачити за кого більшість людей голосують на даній дільниці.

  • Комісії працюють у розслабленому режимі.

  • Спеціальні дільниці, які працювали у місцях позбавлення волі вже закінчили роботу.

  • Члени комісій розповідають, що студенти не надто поспішають на вибори. «Особливо молоді й немає», — каже Телень. Детальніше — у відео нижче:

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Наталья
    Так молоді на вулицях більше, ніж прописано, тому що навчаються. Приїжджі голосували у себе в районах і селах. У Вінниці голосували лиш ті, хто вже офіційно тут осів
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
22:11 Мотоцикл зіткнувся з маршруткою на Магістратській 21:58 Збив копа, трощив авто й тікав під пострілами: у Вінниці затримали п’яного СЗЧшника 21:01 На ставку біля Сологубівки масово розквітли рожеві лотоси. ВІДЕО play_circle_filled photo_camera 20:00 Їдете на море? На пляжі в Україні жінку вкусив отруйний каракурт photo_camera Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 19:02 Портулак на городі? Вінничанка радить не викидати його, а приготувати соус play_circle_filled 18:13 На Вінниччині вже 21 загиблий на воді від початку літа play_circle_filled 17:36 Ядерний щит із центром у Вінниці: як працювала 43-тя ракетна армія play_circle_filled photo_camera 17:06 Робот-динозавр гуляє Подільським зоопарком і фотографується з відвідувачами play_circle_filled 16:08 Понад 3 000 000 гривень зникли з рахунків держпідприємства. Підозрюють бухгалтерку 15:14 Європейський тріумф вінницьких сумоїстів: привезли з Кубка Європи чотири золоті нагороди 15:02 Негода наробила лиха в Очиткові — зірвані дахи, повалені дерева і знеструмлені вулиці photo_camera 14:24 Вінницька «однушка» дорожча за одеську: що коїться з ринком нерухомості photo_camera 14:08 Перші трамваї Tram 2000 із Цюриха вже у Вінниці. Коли вони вийдуть на маршрути? photo_camera 14:06 Спека повернеться, але ненадовго: якою буде погода на Вінниччині photo_camera 13:47 Віра Бережок із вінницького дитсадка — серед 25 найкращих педагогів дошкілля 13:34 У Тульчині чоловік порізав ножем знайомого під час сварки 13:01 0,87 проміле і смертельна ДТП — 17-річного водія взяли під варту 12:36 Нічна гроза наробила біди на Вінниччині photo_camera 12:15 Домашній собака захворів на сказ — у громаді на Вінниччині ввели карантин
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up