Операція «Браконьєр»: на Вінниччині зловили 453 «чорних» мисливців

Операція «Браконьєр»: на Вінниччині зловили 453 «чорних» мисливців

На Вінниччині рейдові бригади за рік виявили 453 порушників правил полювання і зняли 800 браконьєрських петель.

Кількість зареєстрованих в області мисливців складає більше 28 тисяч осіб. Про це повідомляє Вінницька ОДА.

Лісівники Вінниччини постійно проводяться рейдові перевірки. До складу рейдових бригад входять представники державної лісової охорони, єгерської служби лісгоспів та працівники поліції.

—  Упродовж 2018 року усього проведено 1015 рейдів, в яких було задіяно більше 2,7 тис. осіб. У результаті роботи рейдових бригад було складено 453 протоколи, і відповідно притягнуто до адміністративної відповідальності 453 особи. На порушників накладено штрафів на загальну суму більше 92 тисяч гривень, — розказують у відомстві.

За інформацією джерела, учасники рейдів зняли майже 800 петель.

—  Це наймасовіша через свою дешевизну і простоту виготовлення браконьєрська снасть в Україні для здобування мисливських тварин.Крім того, це дуже жорстокий вид добування дичини. Потрапивши в зашморг, тварина довго мучиться від болю, повільно задихаючись. Основна небезпека від їхнього застосування пов'язана з тим, що після закінчення зими петлі браконьєрами не знімаються, а тварини гинуть у петлях й надалі, — зазначають лісівники.

Дивіться моторошний сюжет про те, як працівники парку "Дністровський каньйон" врятували лисицю від браконьєрської дротяної петлі:

Мисливствознавці Вінниччини звертаються до людей бути людяними, толерантними та відповідальними у поводженні із тваринами.

Читайте також:

Сезон полювання на парнокопитних та хутрових тварин: що потрібно знати людям?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Олексій
    Полювання на мисливців як шлях до збереження природи. Частіше так!
  • Олег Українець
    Цікаво ,а дичини стільки є в області?
  • Дмитрий Анна Коленко
    На фронт
  • Elena Kolosyuk
    Усім "катюгам" по заслугам, чи вибірково...?)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:03 Вітамін D, серотонін і сон: чому організму потрібне світло photo_camera 19:04 На території Чечельницької громади прибрали стихійне звалище відходів photo_camera 18:05 У Жмеринському районі незаконно видобували пісок і суглинок 17:05 Лісівники висадили понад 2,6 мільйона дерев на Вінниччині play_circle_filled Від читача 13:08 СБУ провела семінар-тренінг з кібербезпеки для ІТ-фахівців Вінниччини 16:16 «Доступні ліки» розширили. Що тепер є в переліку препаратів зі знижкою? 16:06 Вокзал-пароплав у Жмеринці: історія однієї з найкрасивіших станцій України photo_camera 15:12 Вінниччину чекає нестійка погода: коли прогнозують дощі та грози 15:09 Вінничани вибороли десятки нагород на Чемпіонаті Європи з козацького двобою 15:05 У Вінниці жіночий монастир змінив статус на чоловічий 14:23 «Дастер» за мільйон хоче купити Вінниця військовим — подробиці 14:12 Для ОСББ у Вінниці відкрили програму безвідсоткових позик 13:13 Вінницький ліцей №22 передав військовим два позашляховики 12:12 Яких змін ви хочете у Вінниці? Ми запитали 12:04 Шрифт Брайля, підйомники та широкі проходи: у Вінниці перевірили банки photo_camera 11:06 Юшка, чай і психологічні практики: у Вінниці підтримали ветеранів Нацгвардії photo_camera 10:41 У мера Вінниці — новий заступник. Він буде відповідати за медицину 10:05 У селі Гвоздів зустріли військового, який понад два роки був у полоні photo_camera 09:08 На Вінниччині чоловік із порушенням слуху став трактористом photo_camera 08:02 Сьогодні вітаємо Степана. Історія, заборони та прикмети 17 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up