Олег Мейдич: «У нас нема права на помилку. Наша сила - в єдності» (Пресслужба ВО «Батьківщина»)

Олег Мейдич: «У нас нема права на помилку. Наша сила - в єдності» (Пресслужба ВО «Батьківщина»)

22 січня для всіх українців – свято єднання, і ще один привід боротися за цілісність нашої держави. 102 роки тому, 22 січня 1919 року, у день Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, українці вперше проголосили себе одним народом. 
 

День Соборності нагадує, скільки поколінь наших предків боролися за суверенну і цілісну Україну, а тепер відстоювати її доводиться і нам.

Як і 102 роки тому, територіальну цілісність та державний суверенітет нам  доводиться виборювати зі зброєю в руках, бо той самий ворог намагається розділити наші землі, опанувати нашими думками, забрати нашу віру.

У нас нема права на помилку. Наша сила - в єдності. Тільки разом ми – великий народ!

Щиро вітаю Вас, дорогі земляки, з цим великим національним святом!

Бажаю нам усім  здорового прагматизму і щирої віри  для побудови економічно незалежної та соціально відповідальної вільної держави. Саме нашому поколінню відведено цей важливий історичний шанс. Не упустімо його і цінуймо час, в який живемо. Пам’ятаймо та шануймо наших національних героїв та їхні ідеали. Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за  Україну і зробімо все для того, щоб їхня велична благородна мета не перетворилася в ілюзію.

Зичу Вам щастя, добробуту та злагоди в родинах.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,
голова Вінницької обласної партійної організації ВО «Батьківщина»,
народний депутат України
ОЛЕГ МЕЙДИЧ

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:13 Два роки тюрми за п'яну ДТП з потерпілими — у Жмеринці винесли вирок водію BMW 15:47 На пішохідному переході біля «Епіцентру» збили дитину. Ще дві аварії стались в районі 15:32 Янчак визнає вину і хоче передати заставу на ЗСУ: що зі справою про побиття чоловіка в ТЦК 15:20 Інтерв’ю з Романом Мельником - архітектором екосистеми розвитку інтелектуального капіталу України (Новини компаній) Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 15:04 За вихідні ціни на пальне підскочили до 4 гривень. Де у Вінниці заправитися дешевше 14:33 Занедбаний скейтпарк у Вінниці відремонтують. Ми дізналися, скільки планують витратити play_circle_filled photo_camera 14:10 Патріотично та зі смаком: де купити вишиванку у Вінниці до свята (партнерський проєкт) 14:08 Сімох людей підозрюють у відчуженні профспілкового майна у Вінниці. Збитки перевищили 63 мільйони 13:55 У Вінниці об'єднують лікарні. Що зміниться для пацієнтів і коли це запрацює? 12:56 До 15 років за ґратами: у Могилів-Подільському затримали чоловіка за розповсюдження дитячої порнографії 11:47 У Ладижині 41-річний чоловік випав з вікна п’ятого поверху photo_camera 11:07 Пів мільйона збитків на ремонті доріг: начальниця відділу Барської міськради опинилася на лаві підсудних 10:21 Хто ходить на сесії, а хто — ні? Проаналізували відвідуваність депутатів Вінницької облради 10:20 Чому ваш інтернет постійно “гальмує” — і як це змінити за один день (Новини компаній) 09:46 Де у Вінниці 4 травня вимкнуть воду та світло: перелік адрес 09:05 Після чотирьох років полону на Вінниччині зустріли воїна Руслана Басовського photo_camera 08:45 Хочеш сісти за кермо цього року? ТОП-6 автошкіл Вінниці (партнерський проєкт) 08:06 Сьогодні — День вогнеборців. Історія, заборони та прикмети 4 травня 21:40 Виграли Євро і Blackpool Dance Festival: підкорили найпрестижніший турнір з бальних танців photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up