Новий порядок розслідування нещасних випадків на виробництві (Прес-служба ПРЯМИЙ)

Новий порядок розслідування нещасних випадків на виробництві (Прес-служба ПРЯМИЙ)

Урядом затверджено новий порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

Про це повідомляє «Прямий» канал за інформацією прес-служби Міністерства соціальної політики.

«17 квітня 2019 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», якою удосконалено механізми розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства, а також урегульовано питання розслідування професійних захворювань та отруєнь на виробництві», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що зазначеною постановою Кабінету Міністрів України передбачено, зокрема, спрощення процедури оформлення документів, необхідних для встановлення факторів, що пов’язують нещасний випадок чи захворювання із професійною діяльністю, визначення переліку випадків, які підлягають розслідуванню, встановлення строку давності для розслідування нещасних випадків на виробництві, визначення вимог до санітарно-гігієнічних умов праці, а також функцій і повноважень Державної служби України з питань праці із ведення обліку аварій, нещасних випадків, гострих і хронічних професійних захворювань та отруєнь і причин їх виникнення.

«Реалізацією цього правового акта забезпечуватиметься належний соціальний захист громадян, постраждалих на виробництві, зокрема тих, які працюють на умовах цивільно-правового договору або на інших підставах, передбачених законом, фізичних осіб — підприємців та інших», — додали в прес-службі.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Сепар Торонтуй
    Должно быть Министерство Труда. Это его сфера занятий.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Забутий смак літа: як готували баклажани в українських родинах понад 60 років тому 20:02 Чим очистити чайник від накипу? Шість засобів, які є майже в кожному домі 19:27 Православна Церква України змінила правила вінчання 19:04 Як купити смачну кукурудзу і не зіпсувати її під час варіння: прості поради play_circle_filled Від читача 11:03 ПЕТИЦІЯ за установку камери швидкості на відрізку дороги від жк "Greens" до автозаправки "MANGO" 18:28 337 мільйонів збитків. На Вінниччині викрили незаконний видобуток пісковику photo_camera 18:08 Телефон постійно пише «недостатньо пам'яті»? Ось що радять експерти 17:20 Коли рідний дім стає катівнею: де на Вінниччині шукати порятунку від домашнього насильства 17:09 Відновили документи військовому, який чотири роки провів у полоні 16:04 У вінницьких лісах помітили «муху-кліща»: чи варто її боятися 15:28 Спека, пил і бджоли. Екологи закликали не викошувати траву «під нуль» 15:06 Фахівці розвінчали міф про «цілющу силу» позитивного мислення 14:32 Хто пише закони, а хто пропускає сесії? Аналіз роботи вінницьких нардепів у Верховній Раді 14:29 Стихійне звалище в Оратівській громаді прибрали після втручання екоінспекції photo_camera 14:24 Втеча від поліції закінчилася ДТП. У Вінниці склали три протоколи на водія BMW photo_camera 14:03 У шкільних укриттях шукали радон. Чи є перевищення? photo_camera 14:00 Воює з «Вампіром», а між вильотами випікає хліб для побратимів. Відео захисника підкорило соцмережі play_circle_filled 13:44 Війна змінила його життя. У 120-й бригаді розповіли історію захисника на псевдо «Замок» 13:01 Україна завдала удару по шести пунктах управління окупантів photo_camera 12:37 Захисника з Бершадщини Миколу Суржака посмертно нагородили «Лицарським хрестом» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up