Новина про те, що у вінницькому морзі ожив чоловік — фейк

Новина про те, що у вінницькому морзі ожив чоловік — фейк
  • В інтернеті поширюється новина про те, що у вінницькому морзі ожив чоловік
  • Першими про це написали KP.ua
  • Вінницька поліція повідомляє, що це фейк

«Журналіст "Комсомолки в Україні" сьогодні звернулась, щоб я прокоментувала, чи правда , що у вінницькому морзі ожив дідусь. Я сказала, що у Вінниці таких фактів не було», — пише прес-офіцер обласної поліції Анна Олійник на своїй сторінці у мережі Facebook.

Але у матеріалі «комсомолки» таки написали, що оперативна група констатувала смерть чоловіка.

«Принаймні, на момент надання коментаря про них не було відомо. В результаті виходить чудо-витвір за коментарем ГУНП : "В ГУНП в Винницкой области отметили, что опергруппе, приехавшей на место, ничего не оставалось, как констатировать смерть. Сейчас с врачебной ошибкой разбираются в местном следственном отделе". ОПЕРГРУПА в жодному випадку СМЕРТЬ НЕ КОНСТАТУЄ. Це роблять лікарі. Не кажучи вже про те, що це ФЕЙК», — пише Олійник.

Зараз матеріал на «Комсомольскій правді» видалено. Проте фейкову новину повторили деякі інші інформаційні ресурси.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Задунайский Торонтуй
    А чо. Может быть. Если киборг.
  • Anonymous
    Був коментар ---- і немає коментаря.

    "Ще раз про високий "проФФесіоналізм" окремих журналістів"

    У нас не маэ цензури.

    "Принаймні, на момент надання коментаря про них не було відомо"



       Шановна Ганна, це наші незалежні демократичні ЗМІ. Вас щось дивує?

                 а тепер знову є коментар:

    Тепер питання скільки потрібно  часу демократичному модератору для видалення коментаря?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:56 Нічна стрілянина у Вінниці. Що відомо про напад на перехожого 15:11 На Пирогова водій Audi після аварії втік і покинув травмованих друзів, а в області діти на квадроциклі влетіли у ГАЗ 14:31 ПДВ для ФОПів не буде, але радіти зарано. Які ще податки роблять для вінничан? photo_camera 13:52 Благала про порятунок, але мати не вірила. На Вінниччині вітчим два роки ґвалтував малолітню падчерку Від читача 09:49 До Дня пам’яток історії та культури: «Захист держави» організував пізнавальну екскурсію до музею Хмільника 12:57 Масштабна облава в 11-ти регіонах через махінації на дровах для ЗСУ. «Нечесні закупівлі» зачепили Вінниччину 11:48 Трагедія на ставку в Піщанській громаді — рятувальники дістали з води тіло 60-річного чоловіка 11:07 Потрійна ДТП під Гайсином. Рятувальники деблокували пенсіонерів із понівеченої автівки 10:05 Планові ремонти у Вінниці: список адрес, де тимчасово вимкнуть воду та світло 09:36 Під час теракту в Києві загинув житель Ладижина Олександр Арбузов 09:25 Де поставити зубні імпланти у Вінниці? Огляд кращих стоматологій Вінниці (партнерський проєкт) 09:02 Вінниця прощається з морпіхом Олегом Самбориком, який загинув у бою під Кринками 08:10 Сьогодні вшановують Теодора Трихіну та дякують волонтерам. Історія, заборони та прикмети 20 квітня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 13 по 20 квітня, які ви могли пропустити 20:18 Квиток для пухнастика: що потрібно встигнути за чотири місяці до виїзду за кордон 19:03 «Золотий хрест» за відчайдушний штурм: як наш земляк став легендою 41-ї бригади photo_camera 18:12 На Вінниччині росіянина примусово відправили за кордон під конвоєм 16:52 Від автівок до екосистем: на Вінниччині за добу загасили сім пожеж photo_camera 16:29 Триває безпрограшна серія «Ниви». Наша команда зіграла внічию із лідером «Поліссям-2» 16:21 Пекло Маріуполя, полон та кохання у Вінниці: неймовірна історія незламного охоронця Андрія Савєльєва photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up