«Незалежно від виборів». Віце-прем'єр про перерахунок пенсій (Прес-служба ПРЯМИЙ)

«Незалежно від виборів». Віце-прем'єр про перерахунок пенсій (Прес-служба ПРЯМИЙ)

Підвищення пенсій для 10 мільйонів пенсіонерів України відбувається незалежно від майбутніх президентських виборів, а лише через отримання відповідних ресурсів, які дозволяють, згідно з чинним законодавством, реалізувати це рішення.

Про це у ефірі «Прямого» заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

— Я здивований і обурений цинізмом деяких опозиційних лідерів і тих, хто критикує ці ініціативи. На їхню думку, потрібно взагалі припинити збільшувати зарплати, пенсії і так далі, поки політики не "награються" у президентські вибори. Але ми знаходимо можливості, коли вони з’являються – ми відразу їх реалізовуємо. Хочу нагадати приклад 2017 року, коли у жовтні місяці, коли ми отримали за рахунок підвищення мінімальної заробітної плати додатковий ресурс 20 мільярдів гривень, то одразу провели 1 жовтня 2017 року осучаснення пенсій. Так само і сьогодні автоматично проводиться осучаснення пенсій для 10 мільйонів пенсіонерів, — заявив урядовець.

За його словам, справді є певна несправедливість у тому, що отримують найбільший перерахунок пенсій люди з великим стажем роботи і якщо вони вийшли з високих заробітних плат, але є ціла низка категорій громадян – це в першу чергу людей, які працювали у сільському господарстві, у бюджетній сфері, у медицині, освіті – в якій були маленькі заробітні плати ще СРСР.

Відео дня

Розенко також додавав, що ресурси для підвищення пенсій з’явились від масового розмитнення автомобілів, які були ввезенні в Україну на іноземній реєстрації.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Ols Kat
    ага, незалежно :)))
  • Вася
    Правда, что с мая опять повысят цены на газ - и съедят все повышения?
  • анонім
    "Ініціатива" уряду. На мою думку я б назвав такі дії не "ініціативою" або "реформою" а вдалою спробою держави віджати частину коштів одних українців ( власників євроблях) на користь інших ( пнсіонерів ). 70000 людей - власників авто на європейській реєстрації в період пільгового розмитнення змушені були взяти кредити, чи позичити кошти у знайомих що б уникнути "жорсткого пресінгу" з боку держави та фіскальних органів. Зауважте при цьому Україна не отримала жодних матеріальних ціностей, жодного товару або продукту яким зможуть скористатись пенсіонери які отримають у перспективі частину цих коштів, але при цьому прес-служба прямого не пише як і на скільки "нажились" брокери, та фірми "любих друзів" при оформлені "секртифікату" папірця за 2-5 тис грн на протязі 15 хв.. Ми засуджуємо "розкуркулення 1930р", коли влада відбирала у середнього класу і "намагалась" за їх рахунок нагодувати голодних і такими діями перекрити свої прорахунки у сфері управління виробництва. Дивно, але тепер ми називаємо це "реформою". Давайте оцінимо результат такої "реформи" у перспективі місяць- два, та рік- два. Знайомий розмитнив своє авто за 70т грн. (кошти позичив). Вже 10 днів відмовився від обідів. Зауважте за сприяння держави він думає не про можливість відпрацювати, а економити. Пенсіонери на ці кошти , або заплатять за комуналку ( частково їм зменьшать субсидії) або потратять насаму необхідну їжу. Вартість для прикладу картоплі та цибулі мене дивує , але це ще не межа. Це перспектива - короткострокова. Тепер за рік - два. Ремонтувати ці авто, обслуговувати, проходити техогляд, з травня нові ціни на газ , як жити з думкою про борги. Як на мене це утопія. Люди за 5-6 місяців будуть змушені продавати майно. Кількість розмитнених авто різко впаде, діра у пенсійному знову буде зростати. Що нам чекати від уряду "вінницьких реформаторів", або "чергову акцію" рекламу для загону "лохів", або чергове підвищення податків на паливо, тютюн та алкоголь. Чи є такі дії реформою? Коли жоден олігарх не витратив не копійки, не вклав у виробництво, коли цими діями не вироблено жодного товару. Як на мене це не роформа а "кидок"
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 На Закарпатті спіймали сімох чоловіків, які тікали за кордон. Серед них — вінничанин play_circle_filled 20:15 Свято темряви чи невинна гра? Позиція церкви з приводу Хелловіну 19:27 Про фронт без гриму та жіноче серце, що не зламалося: ветеранка Тетяна Чудновець видала книгу про війну 19:02 Вінницькі хірурги видалили 80% печінки, рятуючи пацієнтку з рідкісною хворобою photo_camera Від читача 11:24 Трьох вінничан відзначили за вагомий внесок у розвиток сфери національної та громадянської ідентичності 18:32 Що робити під час відключень електроенергії у Вінниці? Зібрали всі поради в одному матеріалі 17:54 На рік частково перекриють вулицю Праведників Світу через будівництво житлових будинків 17:15 Мікрозелень на підвіконні: як виростити вітаміни за тиждень у себе вдома (партнерський проєкт) 17:08 Воїн 169-го батальйону ТрО Сергій Панчук помер після важкої хвороби 16:14 В яких містах Вінниччини людям краще кип'ятити воду? Результати досліджень 15:49 Квартира до тисячі доларів, будинок — до двох тисяч. У Вінниці рекордно зросли ціни на оренду 15:11 Іракця змусили воювати за рф: «Вибір був між тюрмою та фронтом» play_circle_filled 14:46 День працівника соціальної сфери у Вінниці відзначили концертом «Від щирого серця» 14:21 На реставрацію вежі Артинова пропонують витратити понад 44 мільйони гривень 14:01 Викрили дві схеми ухилення від мобілізації у Вінниці — «студентські квитки» та фейковий ліцей photo_camera 13:13 Фура збила людину на Шимка і проїхала кілометр із тілом 12:44 Мобілізація через ТЦК — що робити, якщо зупинили на вулиці 12:09 На місцях влучань після нічної атаки на Вінниччину працює понад 130 рятувальників photo_camera 11:14 На Курському напрямку загинув 55-річний штаб-сержант з Вінниці Віталій Шевчук 11:01 Як Вінниця живе після нічної ворожої атаки та до чого готуватися
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up