Напередодні Геловвіна у Вінниці проведуть велозабіг

Напередодні Геловвіна у Вінниці проведуть велозабіг
Фото з архіву 20minut.ua
  • За кілька днів до Дня всіх святих у місті пройде традиційний заїзд на велосипедах. Велозабіг буде фановим, під час його проведення будуть зупинки на каву, а на фініші авторів найкреативніших образів будуть нагороджувати призами

В анонсі події йдеться, що це буде вже п’ятим за рахунком гелловінським велозабігом. Він триватиме годину. Під час нього можна буде не сильно кваплячись їхати, а то й взагалі зупинятися, щоб посмакувати кавою у кав’ярнях партнерів. 

Маршрут заїзду: пр-т Космонавтів — Хмельницьке шосе — площа Гагаріна — Хмельницьке шосе — парк імені Горького — вулиця Грушевського — Водонапірна вежа (площа Європейська) — вулиця Соборна — мбп «Підкова» (колишній кінотеатр Росія).

Організатори зазначають, що маршрут може бути трішки змінено.

«За доброю традицієї на фініші роздамо гарбузиків за найяскравіші/найкреативніші костюми/образи» — пишуть в анонсі. 

Також у рамках події пройде турнір Робін Гудів Arrows of Jack O'Lantern, геловвінське діско, кава від Сан Санича і спілкування в осінніх пасторалях.

Коли: 27 жовтня (неділя)
Де: ТРЦ «Мир»
Збір: 10:30
Старт: 11:00


Читайте також:

Cелфі з зомбі та чорти на велосипедах: містом проїхав велопробіг до Хелловіну


 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (2)
  • DinDin
    Що за день всіх святих?? Як мавпи все з Заходу повторюємо. А свої свята та традиції висміюємо..
    AAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaartemAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaartem reply DinDin
    Свои язычницкие, бо христианство, ведь, тоже западное
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:34 Вінниця очолила рейтинг України за темпами подорожчання новобудов. Ціни зросли на 26% 09:55 «Ми почули, як б'ється серце донечки»: родина донорки вперше зустрілася з 12-річним Назаром із Ладижина play_circle_filled 09:12 Двоє Захисників повернулися додому «на щиті». Вінниця прощається з Анатолієм Рекою та Даніїлом Кардашем 08:12 Кого вітаємо та що святкуємо. Історія, заборони та прикмети 18 липня Від читача 15:03 Що робити у разі зламу облікового запису в Telegram: алгоритм дій від кіберполіції 21:00 Сонце змінять грози. Якою буде погода на Вінниччині у вихідні 20:07 Біля Західного автовокзалу завершують ремонт дороги. Де ще у Вінниці оновили покриття 19:41 Тренер став переможцем чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації 19:30 На чемпіонаті Європи з веслування на човнах «Дракон» вінничани здобули 13 золотих нагород photo_camera 19:11 Понад пів сотні вінничан вийшли на велику толоку — приводили до ладу набережну Південного Бугу 18:36 Заблукав і опинився посеред поля. На Тульчинщині кінологи зі службовими собаками врятували чоловіка 17:57 На Пирогова через сильний витік води частково обмежили рух. Працює реверсний проїзд play_circle_filled 17:12 У Серебринцях проведуть фестиваль з козацькими забавами та вогняним шоу — для Вінниці створять Дідуха 17:10 «Говорітє по-русскі?»: у Болгарії журналіст чув російську менше, ніж у Вінниці 16:32 BMW від тестя, квартира від тещі, таунхаус від бізнес-партнера: як живе головний митник Вінниці? 16:04 Вінницький суд виніс вирок депутату рф, який забезпечував окупантів технікою та спорядженням 15:29 «Пропускати таке на великому екрані — майже гріх!» До 22 липня у Вінниці триває ретроспектива генія сучасного кіно Паоло Соррентіно play_circle_filled photo_camera 15:15 У Вінниці демонтують паркани: що прибрали та чому це роблять photo_camera 14:03 118 мільйонів на дороги Вінниччини. Які автошляхи ремонтуватимуть першими та що мають зробити громади 13:12 Замість клумби — паркінг. Як хочуть змінити перехрестя біля Театральної? photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up