На в’їзді в Гнівань поліція з автоматами зупиняють авто. В чому причина?

На в’їзді в Гнівань поліція з автоматами зупиняють авто. В чому причина?
  • Сьогодні, 28 листопада 2017 року, близько 8 годин  ранку вінничанин Валентин повідомив, що на в’їзді в місто Гнівань стоїть два екіпажі поліції.
  • Правоохоронці зупиняють автівки та дивляться, що в багажнику.
  • Валентину сказали, що було рейдерське захоплення підприємства.

Ми намагалися з’ясувати, яке підприємство захопили рейдери та чому поліція зупиняє автівки.

Варто зазначити, що в міській раді Гнівані нічого не знають про це.

В прес-службі вінницької обласної поліції повідомили, що ніякого рейдерського захоплення не було.

- На заводі «Автоелектроапаратура» працюють фахівці Державної виконавчої служби. Майно заводу було в заставі. Його вилучають. На місці також поліція забезпечує охорону громадського порядку, - розказує прес-офіцер вінницької обласної поліції Анна Олійник.

Довідка: Компанія «Завод Автоелектроапаратура » організована в 2008 році. Підприємство знаходиться в селищі Сутиски Тивірвського районі.  Основним напрямком діяльності є виробництво джгутів проводів, підзборок, перемичок кабелів, що застосовуються в електротехнічних виробах автомобільної промисловості, побутовій техніці та промислової електротехніки .

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (4)
  • Пупкин Вася
    Правая рука не знает , что делает левая . Как всегда в Укараине !
  • Anonymous
    "близько 8 годин  ранку вінничанин Валентин повідомив"

    "20 хв." з самого ранку починають збирати всіляке лайно?
  • Ols Kat
    конкурент
    укроп reply Ols Kat
    теж відразу таке спало на думку
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Літня екологічна школа повертається: що підготували для вінницьких підлітків 20:15 У Вінниці чоловік вкрав пакет із телефоном на ринку, інший — забутий смартфон у магазині 19:39 З Вінниці, Тульчина і Жмеринки: люди, яких знає Україна та світ 19:37 Погода на Вінниччині різко зміниться: чого чекати найближчими днями Від читача 11:56 Приєднуйтесь до проєкту «BRAMA» та станьте частиною великої сили, яка захищає інформаційні кордони України! 18:56 Дах будинку загорівся через несправну мікрохвильовку в Козятині photo_camera 18:03 П'яний мотоцикліст збив жінку в Миколаївці: обох госпіталізували 17:17 Що потрібно змінити у Центральному парку? Вінничани розповіли 16:31 Новий Renault Duster передали підрозділу Повітряних сил України 15:46 Захисники можуть виграти пікап, знявши коротке відео про службу чи побратимство 15:08 Пандуси, поручні та безбар'єрні маршрути: десять ОСББ Вінниці отримали фінансування photo_camera 14:22 Скільки коштує автодім у 2026 році: від старої дачі до преміум-кемпера photo_camera 14:03 Юні велосипедисти змагатимуться у Центральному парку Вінниці: як взяти участь 13:03 Понад сім тисяч дронів і 261 штурм: якою була доба на фронті photo_camera 12:21 Якою має бути вартість проїзду в транспорті Вінниці? Ми запитали 11:53 60-річний чоловік загинув під час пожежі в квартирі у Барі 11:26 Смертельна ДТП біля Чукова: зіткнулися Peugeot і трицикл 11:11 Куди повести гостя, який вперше у Вінниці: поради від вінничан у Threads 10:16 Жінка зняла 7000 гривень із картки пенсіонера, якому допомагала з покупками 09:54 Громада прощається із полеглим захисником Олексієм Олішевським
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up