На Великдень вінницька поліція працюватиме у посиленому режимі

На Великдень вінницька поліція працюватиме у посиленому режимі

На Вінниччині з 7 на 8 квітня 2018 року майже у тисячі храмів проводитимуться святкові  богослужіння. Вінничан на Великдень будуть охороняти.

— У святкові дні у кожному підрозділі чергуватимуть додаткові слідчо-оперативні групи поліції та визначена кількість резервів. Напередодні здійснення релігійних відправ спільно з територіальними підрозділами ДСНС працівники вибухо-технічного відділу, кінологічного центру поліції обстежать культові споруди щодо виявлення вибухонебезпечних предметів та легкозаймистих речовин, — розказує заступник начальника ГУНП Руслан Мороз.

Заздалегідь до початку проведення богослужінь наряди поліції додатково перевірять закріплені за ними храми та прилеглу територію. Забезпечувати правопорядок поліції допомагатимуть військовослужбовці військових частин Національної гвардії України та члени громадських формувань.

Варто зазначити, що у Вінниці свтякова літургія проводитиметься у 46 православних храмах. Там  правопорядок забезпечуватимуть 200 правоохоронців.

Керівник вінницької поліції генерал поліції третього рангу Юрій Педос акцентував увагу  на персональній відповідальності керівників за організацію роботи для забезпечення публічної безпеки, оперативному реагуванні на всі повідомлення про можливі правопорушення та інші антигромадські прояви.

А яку погоду прогнозують на Великдень, читайте в публікації:

Погодні «витребеньки». Які ще сюрпризи приготувала справжня весна?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:46 «Поки в росії є мобілізаційний ресурс — війна триватиме». Розмова з військовими про фронт і майбутнє photo_camera 15:56 Нічна стрілянина у Вінниці. Що відомо про напад на перехожого 15:11 На Пирогова водій Audi після аварії втік і покинув травмованих друзів, а в області діти на квадроциклі влетіли у ГАЗ 14:31 ПДВ для ФОПів не буде, але радіти зарано. Які ще податки роблять для вінничан? photo_camera Від читача 09:49 До Дня пам’яток історії та культури: «Захист держави» організував пізнавальну екскурсію до музею Хмільника 13:52 Благала про порятунок, але мати не вірила. На Вінниччині вітчим два роки ґвалтував малолітню падчерку 12:57 Масштабна облава в 11-ти регіонах через махінації на дровах для ЗСУ. «Нечесні закупівлі» зачепили Вінниччину 11:48 Трагедія на ставку в Піщанській громаді — рятувальники дістали з води тіло 60-річного чоловіка 11:07 Потрійна ДТП під Гайсином. Рятувальники деблокували пенсіонерів із понівеченої автівки 10:05 Планові ремонти у Вінниці: список адрес, де тимчасово вимкнуть воду та світло 09:36 Під час теракту в Києві загинув житель Ладижина Олександр Арбузов 09:25 Де поставити зубні імпланти у Вінниці? Огляд кращих стоматологій Вінниці (партнерський проєкт) 09:02 Вінниця прощається з морпіхом Олегом Самбориком, який загинув у бою під Кринками 08:10 Сьогодні вшановують Теодора Трихіну та дякують волонтерам. Історія, заборони та прикмети 20 квітня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 13 по 20 квітня, які ви могли пропустити 20:18 Квиток для пухнастика: що потрібно встигнути за чотири місяці до виїзду за кордон 19:03 «Золотий хрест» за відчайдушний штурм: як наш земляк став легендою 41-ї бригади photo_camera 18:12 На Вінниччині росіянина примусово відправили за кордон під конвоєм 16:52 Від автівок до екосистем: на Вінниччині за добу загасили сім пожеж photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up