На П’ятничанах провалилися під кригу одразу троє вінничан. Всіх врятували

На П’ятничанах провалилися під кригу одразу троє вінничан. Всіх врятували

В неділю, 25 лютого 2018 року, в Вінниці під лід провалилися одразу троє людей. Дивіться відео щасливого порятунку.

Близько пів на третю годину дня 25 лютого вінничани побачили, як в районі вул. Івана Богуна в Вінниці  під лід провалилося три людини.

Про це повідомили в службу порятунку.

Як пише Олександр Кутовий, прес-офіцер рятувальної служби, до місця надзвичайної події було одразу ж направлено відділення чергового караулу.

«Бійці ДСНС з’ясували, що одній людині вже вдалося вибратися на берег. Водночас у крижаній водії ще знаходилися двоє громадян. Кілька чоловіків на металевому човні намагалися дістатися ополонки. О 14:51 бійці ДСНС разом із небайдужими вінничанами витягли потопаючих (60-річну жінку та 34-річного чоловіка) на берег та передали їх лікарям екстреної медичної допомоги», - зазначає Кутовий.

Як рятувальники застосували надувний гумовий човен, дивіться у відео:

 

 

Нагадаємо, що 21 лютого 2018 року, вінницькі рятувальники витягнули з Південного Бугу чоловіка.

А щоб не сталося так, як з екстремалом, який провалився під лід 13 лютого 2018 року в центрі Вінниці, читайте поради в публікації: "Тонкий лід тріщить під ногами. Що робити, щоб не опинитися в крижаній воді?"
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Задунайский Торонтуй
    Кино давай! Сапожники!
  • Задунайский Торонтуй
    This Facebook post is no longer available. It may have been removed or the privacy settings of the post may have changed.
  • Ольга Карпенко
    При всій повазі до ДСНС їх функція завелась лиш до того, щоб підтягнути човен з потерпілими до берега

    20 хвилин люди намагалися пробитися лід металевим човном, щоб дістатися до тих, що провалились

    Надувний човен служби ні на що в таких умовах не придатний, по занадто тонкому льоду рятувальники не поглинання навіть повіти, а не проживши його не могли плисти

    Якби не така кількість адекватних "небайдужих громадян " все моглобус закінчились набагато гірше
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:33 Апеляція скасувала відсторонення директора Центру матері та дитини у Вінниці: що каже Присяжнюк? 18:10 У Вінниці «накрутили» пів мільйона на обладнанні для училища. Справу розглядатимуть у суді 17:06 Гнійне запалення голови загрожувало життю тримісячного малюка. Лікарі провели термінову операцію 16:04 Після зимової реабілітації 150 кажанів випустили на волю в Центральному парку Від читача 08:04 Вінницький осередок ГО «Захист Держави» надає безоплатну первинну правову допомогу! 15:15 Пішоходи проти електросамокатів: чому місто не може їх заборонити 14:58 На об’їзній Вінниці зі сторони Немирівського шосе сталася ДТП. Рух частково обмежений 14:02 Затримали начальника Хмільницького ТЦК, який за хабарі допомагав ухилятися від мобілізації 12:53 На Соборній почали оновлювати дорожну розмітку. Водіїв закликають бути уважними play_circle_filled 12:02 Реальна вартість проїзду — вдвічі більша. Дізналися про проблеми транспорту у Вінниці 11:35 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 11:24 Судитимуть підприємця, який привласнив понад 400 тисяч гривень, виділених на обладнання для лікарні 10:22 Чотири підрозділи надзвичайників гасили масштабну пожежу складу на вулиці Гетьмана Мазепи photo_camera 10:03 У Вінниці 50-річний чоловік впав зі скелі. Рятувальники терміново транспортували його до лікарні photo_camera 09:48 Де у Вінниці сьогодні не буде води та світла? Список адрес на 6 квітня 09:10 Готові великодні кошики, паски та ковбаски. Де замовити у Вінниці (партнерський проєкт) 09:03 Упав у двометрову яму і сам викликав допомогу: у Брацлавській громаді врятували школяра 08:12 В цей день іменини в Павла та Петра. Історія, заборони та прикмети 6 квітня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 30 березня по 6 квітня, які ви могли пропустити 20:02 Скільки служить бойлер і коли його потрібно міняти
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up