На базі відпочинку «Лани» ледь не втопився 4-річний хлопчик

На базі відпочинку «Лани» ледь не втопився 4-річний хлопчик

У Тиврівському районі під час відпочинку ледь не втопилася дитина. Хлопчика врятував відпочивальник. Тепер чоловік хочуть номінувати на Всеукраїнську акцію "Герой-рятувальник року".

Стався інцидент 3 липня після обіду. 

— Від чергового диспетчера екстреної медичної допомоги надійшло повідомлення про те, що на базі відпочинку «ЛАНИ» у Тиврівському районі, під час відпочинку у басейні 4-річний хлопчик ледь не потонув, — зазначають у прес-службі рятувальників.

На щастя, дитину врятував один із відпочивальників. Чоловіка, який врятував дитину рятувальниками області буде номіновано на Всеукраїнську акцію "Герой-рятувальник року".

Відео дня

Також минулої доби у селі Суворовське Тульчинського району, в сільському ставку було виявлено тіло чоловіка без ознак життя. Загиблим виявився 55-річний місцевий житель. Обставини події з’ясовують фахівці поліції.

  • Нещасні випадки з людьми: з початку року зареєстровано – 321 випадок, загинуло – 13 осіб, травмовано – 334 особи, врятовано – 1 особу.

 Рятувальники Вінниччини вкотре застерігають та нагадують правила поведінки на воді:

  • Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання.
  • Навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.
  • Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби.
  • Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24.
  • На морі треба завжди зважати на хвилі, які можуть перевернути людину при вході у воду.
  • Не намагайтеся плисти проти хвилі.
  • Варто бути обережними біля водорізів.
  • Не пірнайте з них, бо можна впасти – вони дуже слизькі від водоростей.
  • Не запливайте за буйки!
  • Великою бідою може обернутися пірнання на мілководді або в незнайомих місцях. У таких випадках можливі травми шийного відділу хребта з пошкодженням спинного мозку.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (12)
  • Андрій Тернавський
    Позорище батькам,за дітьми має бути завжди нагляд
  • Оксана Гріщенко
    Похвали  просто замало для героя рятівника, адже він спас життя дитині. Молодчинка. А усім батькам , наглядайте за своїми малечами, бо життя дитини  важливіше за будь що.!
  • Віка Роздобудько
    Куди дивились батьки, позор таким батькам слава богу що дитина жива.
  • Лана Пик
    Родители жарили шашлыки в беседке далеко от бассейна. Ребёнок был со старшим братиком, который прыгал в бассейн с трамплина и недоглядел .мужчина спасший ребёнка просто молодец. Не растерялся. Он не только его вытащил, но и откачал. Мама прибежала только когда ребёнок чуть зашевелился. Но ещё, что страшно, что на бассейне нет спасателя!!!конечно, в первую очередь виноваты родители!!! Но администрации должна выполнять свои обязанности тоже
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Замість 0,2 — 2,22 проміле: у Вінниці затримали п’янючого водія photo_camera 20:35 Морпіх «Шева» повертається додому на щиті. Вінниця попрощається з воїном 37-ї бригади 20:09 До Вінниці привезли чудотворну мироточиву ікону photo_camera 19:03 Зберіг будинок у Вінниці і створив музей на честь брата: розповідаємо про Хому Коцюбинського photo_camera Від читача 08:51 Жах у білому халаті: Як "Oxford Medical" перетворив вагітність на трагедію та інвалідність 18:05 Суд залишив під вартою підозрюваного у смертельній ДТП під Гордіївкою 17:43 Погода різко зміниться: спочатку мокрий сніг, а потім знову сонце і +14° 17:22 Цікаві традиції та звичаї Поділля, яке визнали сучасним осередком українських ремесел 17:00 Осінь на тарілці: бюджетні овочі та фрукти, які допомагають залишатися здоровими (партнерський проєкт) 16:56 У Гайсині в ДТП постраждав велосипедист, у Могилів-Подільському — пішохід 16:20 «Напишіть, щоб не брали гроші у дітей»: волонтер відповів на докори про дитячі донати 15:39 Стрілянина біля «Гаманця». Підозрюваний, що поранив хлопця в обличчя, може вийти під заставу 15:03 Чим корисні, а чим шкідливі яйця? Міфи і факти від вінницьких лікарів 14:16 Через несправну піч у Барській громаді травмувався чоловік 13:23 Герой фільму про підйом ветеранів на Кіліманджаро Олександр Міхов зустрівся з вінничанами photo_camera 13:07 ЗСУ відповіли потужно: знищили літак, артилерію й сотні безпілотників photo_camera 12:05 Оля Полякова збирається на «Євробачення» і просить змінити правила нацвідбору play_circle_filled 11:13 У Вінниці провели творчий вечір, де поєднали мистецтво і підтримку воїнів photo_camera 10:30 «Від заробітків у росії до бліндажів: шлях бійця "Німця"» (соціальна реклама) 10:23 Турнір «Шкільний м’яч» визначив кращих. Хто показав командний дух у Вінниці?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up