Майже 40 мільйонів гривень виділять цьогоріч на житло дітям-сиротам

Майже 40 мільйонів гривень виділять цьогоріч на житло дітям-сиротам
Позбавленій батьківського піклування Яні Шкурській купили будинок за державні гроші в Погребищі
  • Цього року на забезпечення житлом дітей-сиріт Вінниччини з державного бюджету виділять на 600 тисяч гривень більше, ніж торік.

Минулого року в області цій категорії виплачували гроші на придбання житла. І торік 83 дитини отримали грошову компенсацію на загальну суму 30,3 мільйона гривень, а 5 дітям придбали житло в області. Загалом минулого року, як розповіла заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна, розв'язали житлове питання 88 дітей-сиріт, а також дітей, позбавлених батьківського піклування.

Заболотна зазначає, що діти-сироти чи позбавлені батьківського піклування, які потребують поліпшення житлових умов, мають звертатися до органів соціального захисту про взяття на квартирний облік.

Нині в області близько 900 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, потребують поліпшення житлових умов.

Читайте також:

Вінничанці Яні, яку покинули батьки, купили будинок за державні гроші

На Вінниччині двоє сиріт отримали ключі від власних квартир

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (4)
  • Елена Закернична
    Я з 13 років чекала черги а коли виповнилось 18 сказали або бери що дають(участок) або гудбай. Ось така у нас дкржава
  • Владимир Пронин
    Шутка?
  • Коля Кошубляк
    900 осіб чи 90%?
    Новини Вінниці на 20хвилин reply Коля Кошубляк
    900 осіб. Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування тощо
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:13 Не поставив вантажівку на гальмо: 19-річний водій загинув під власним авто 12:44 Сунуть грози з градом і шквалами. Коли буде вісім градусів та вируватиме негода? photo_camera 12:21 177 мільйонів витратять на ветеранів у Вінниці. На що підуть ці гроші до 2029 року? 12:04 Під тисячами російських дронів українські воїни відбили 261 атаку за добу photo_camera Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 11:00 П'яний 17-річний водій врізався в дерево: у палаючій автівці загинув 15-річний хлопець photo_camera 10:37 Квартири у Вінниці та майно на десятки мільйонів: ДБР оголосило підозру екслогісту Повітряних сил play_circle_filled photo_camera 10:06 Сергій Собко з Літина стане заступником Головнокомандувача ЗСУ — ЗМІ play_circle_filled 09:53 Воду у Вінниці обіцяють повернути лише ввечері 09:44 На вулиці Київська сталася серйозна аварія зі скутером. На місці працює поліція та медики 09:04 Після двох років у полоні додому повернувся воїн із Мазурівки Костянтин Горнічанський photo_camera 08:16 Вітаємо Левів й освячуємо кошики з яблуками. Історія, заборони та прикмети 6 серпня 21:01 Історичну браму храму Святого Флоріана у Шаргороді майже відреставрували photo_camera 20:07 П'янючий водій лаявся та кидався на патрульних вночі на Келецькій 19:22 «Ми побачили порожній і розорений Могилів»: знайшли 300-річні записи посла з Данії 19:13 Після +38 погода різко зміниться. Коли Вінниччину накриють дощі та грози photo_camera 18:55 Зробила гінекологічну операцію — отримала опік ІІІ ступеня і келоїд на пів руки. У клініці тепер мовчанка 18:07 75-річний господар будинку травмувався під час пожежі у селі Кобильня 17:36 Вступна кампанія побила рекорд — майже 1,2 мільйона заяв. Які університети у Вінниці стали фаворитами? 17:04 Підлітки ризикують життям заради TikTok: поліція звернулася до дітей і батьків play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up