Локдаун в Україні не продовжуватимуть. Що буде далі з карантином?

Локдаун в Україні не продовжуватимуть. Що буде далі з карантином?
  • Максим Степанов зробив важливу заяву з приводу локдауну після 24 січня
  • Січневий локдаун в Україні продовжувати не будуть, хоча він підтвердив свою ефективність.

Жорсткі обмежувальні заходи дозволили дещо нормалізувати ситуацію з зараженнями і знизити кількість випадків госпіталізації хворих. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу Україна 24.

Карантин після локдауну

 

Також Степанов повідомив, що Україна після 24 січня повертається до умов адаптивного карантину. Дія локдауну завершиться в 00.00 25 січня, після чого Україна повернеться до обмежень помаранчевої зони.

Адаптивний карантин буде діяти в Україні до 28 лютого, проте Кабмін має намір в черговий раз продовжити його термін до 31 березня 2021.

Після закінчення локдауну по всій країні будуть діяти обмеження, які були до 8 січня.

Надалі формат карантину може повернутися до адаптивного з кількома зонами (зеленої, жовтої, помаранчевої і червоної).

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов зазначив, що МОЗ планує перехід до стратегії зміни протиепідемічних заходів в залежності від рівня захворюваності в регіонах.

Вакцинація

Вакцинація від коронавірусу має початися в Україні уже в лютому. Тоді очікується постачання 910 тисяч доз вакцини. Про це міністр охорони здоров'я розповів на онлайн-зустрічі з депутатами від провладної фракції.

Уже в першій половині лютого мають надійти 210 тисяч доз вакцини Pfizer/BioNTech, їх Україні надають безкоштовно в рамках всесвітньої платформи COVAX. 

 

Читайте також:

Повідомлення від вчителів: вінницькі школярі повертаються за парти 25 січня

На Вінниччині вчора повторно виявили COVID у 21 хворого. Цифри по районах

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Наталья Горошко
    Фуфловый лохдаун при фуфловой "пандэмии"
  • Объявления Винница
    В Виннице  еще нет вакцины  ?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:09 На Вінниччині затримали молдованина, який брав $17 000 за переправлення до Молдови 19:32 Гучні справи НАБУ на Вінниччині: що з ними зараз? 19:11 Ексвійськовий із Вінниччини збував гранатомети у Києві photo_camera 17:45 Присвятила загиблому батькові: Карина Медведська встановила рекорд України з присідань photo_camera Від читача 13:04 Організували масштабну шахрайську фінансову біржу: слідчі поліції та кіберполіцейські повідомили про підозру учасникам організованої злочинної групи 17:32 «Платному паркуванню бути?» — вінничани висловили свою думку, але рішення ще попереду photo_camera 17:13 Отруєння шаурмою в Калинівці: працівник фаст-фуду отримав 240 годин громадських робіт 16:26 Жінка кинулася в палаючу літню кухню, щоб врятувати свого собаку 15:11 Надзвичайники витягли «швидкі» з болота: пацієнти доправлені до лікарні photo_camera 14:18 Небезпечна знахідка біля ставка: сапери ДСНС ліквідували артснаряд photo_camera 14:14 Квитки на приміські поїзди у Вінниці тепер можна купити онлайн: як працює нова система 13:13 Під Вінницею машина «вилетіла» на відбійник: рятувальники діставали водійку play_circle_filled photo_camera 12:45 Загинула медикиня і доброволиця ЗСУ 26-річна Ярина Мруць з Іллінців 11:41 Майже 1,5 мільйона гривень витратять на систему доступу в міськраді 11:11 ДТП біля Носківців: постраждали п’ятеро людей, серед них діти photo_camera 10:40 Новорічний корпоратив 2026 у Вінниці. Де зустрітися з колегами і за скільки? (партнерський проєкт) 10:10 В центрі контролю хвороб з’явився безіменний рудий кіт, який водить усіх охочих стежкою здоров’я 10:09 Де сьогодні лагодять водогони та електромережі (Повний список адрес) 10:00 «Знайдемо майстерню — тільки роби»: як військові дали студенту майже 200 тисяч і що сказали у банку? 09:32 Вінниця прощається із воїном Сергієм Кабанцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up