Лемури, єноти та ведмеді. Як побувати в «Подільському зоопарку», не виходячи з дому

Лемури, єноти та ведмеді. Як побувати в «Подільському зоопарку», не виходячи з дому
  • «Подільський зоопарк», що на Зулінського,9 мабуть має наймилішу сторінку у вінницькому сегменті фейсбуку.
  • Тут розміщують відео та фото як сплять носухи, що їдять лемури і як миють лапки єноти полоскуни. І ще можна побачити медвідя-плавця та чимало інших тварин..

Сторінка «Подільський зоопарк» має менш ніж 1000 підписників, а дописи публікують не більше 10-12 на місяць. Але через цей майданчик робітники зоопарку розповідають про життя тварин та подекуди згадують про свої досягнення і публікують матеріали ЗМІ про зоопарк.

Це комунальне підприємство розміщує на офіційній сторінці відео з півнем, щоб побажати читачам доброго ранку.

Та побажає добраніч, завдяки відео з милими носухами.

Приділяють увагу на facebook-сторінці й тому, чим займаються у вольєрах тварини.

Для прикладу, ось тут лемур котячий їсть фрукти

Медвідь плаває у басейні:

А єноти-полоскуни миють їжу перед тим, як її з’їсти

І павіани гамадрили показують відвідувачам своє дитинча:

А ще можна побачити спецоперацію сурикатів, які шукають по закутках вольєра свого малюка.

Та побачити як нутрії влаштували чистий четвер!

Водночас є історії й про зебру Тіру, яка полюбляє спілкуватися з жінками:

Працівники зоопарку зафільмували перші дні новонародженого верблюда Зіка

Водночас, через дописи зоопарк виконує просвітницьку функцію. Зокрема, що лемури на межі вимирання, що двогорбі верблюди мають потомство раз на 2-3 роки, а чорні лебеді в природі є тільки на території Австралії та Тасманії.

Підписатися на сторінку «Подільського зоопарку» можна за цим посиланням.

Читайте також:

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Небо наче з кіно: вінницькі синоптики зловили в об'єктив грізну та величну красу над містом photo_camera 20:05 Під сирени та водяну арку у Вінниці провели на пенсію надзвичайника, який 30 років рятував людей 19:03 Троє дітей у Вінниці знайшли нові родини завдяки патронату і прийомним сім’ям 18:02 У Ямполі чоловік обікрав будинок сусіда та сховав награбоване у своєму подвір’ї Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 17:10 Рік тюрми за інтим-послуги: у Вінниці засудили організаторку борделю біля «Урожаю» 16:05 У Вінниці замінюють вікна в багатоповерхівках, пошкоджених через російську атаку 15:32 Три заяви до поліції та постраждалі з обох сторін: що відомо про конфлікт біля ВЛК неподалік Вінниці play_circle_filled photo_camera 15:02 Ціни на пальне знову підскочили. Скільки коштує заправити авто 23 травня 14:16 «Підгодовують рибкою, бо сама залишилась висиджувати потомство» — як небайдужі на Вінниччині рятують лелеку play_circle_filled 13:32 В Україні майже 22 тисячі фопів з іноземним громадянством. Яка ситуація на Вінниччині? 13:03 Трамвайний парк Вінниці поповнили ще три вагони Tram 2000 зі Швейцарії 12:08 На Хмельницькому шосе водій фури на «зебрі» переїхав пенсіонерку. Ще одна аварія сталася на М-30 11:31 Що ви думаєте про жорстокіші правила та покарання для водіїв електросамокатів? Ми запитали вінничан 10:52 Зима без блекаутів, гроші для бізнесу та розвиток соцсфери — підсумки візиту Юлії Свириденко до Вінниці play_circle_filled 09:53 У Вінниці прощаються з двома воїнами-добровольцями Романом Стратійчуком та Олегом Остапчуком 09:04 Смерть дитини на совісті соцслужб: на Вінниччині судитимуть керівницю терцентру за «фількіни грамоти» 08:10 23 травня — День морської піхоти України. Історія, заборони та прикмети
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up