Куди подіти “живу” новорічну ялинку після зимових свят?

Куди подіти “живу” новорічну ялинку після зимових свят?
  • Уже відомо, що головна ялинка міста відправиться у котли теплиць “Зеленбуду”, тільки-но із неї знімуть святкову ілюмінацію. А от куди викидати свої новорічні дерева вінничанам, розповіли у міськраді

Свято Старого нового року - такий собі рубіж, після якого вже час знімати із новорічних ялиць, сосен чи ялинок новорічні прикраси та відправляти їх в утиль. Із головної зеленої красуні міста вже зняли усі скляні кульки та святкову ілюмінацію.

Микола Залецький, заступник директора комунального підприємства “Зеленбуд”, розповів журналістці, що ялинки, із яких складається новорічний символ Вінниці, будуть подрібнені, перевезені на базу МКП «Вінницязеленбуд» і спалені в котельні.

— Щодо ялинок від містян, то ні у вихідні, ні сьогодні до нас на підприємство ялинок ніхто не привозив. Минулого тижня працівники “Ековіну” позбирали по мікрорайону “Вишенька” дві вантажівки ялинок і привезли до "Зеленбуду". Наші працівники переробили їх на щепу і спалили.

Штрафи за ялинки на смітнику

Просто біля контейнерів для роздільного збору сміття ялинку залишати не можна, інакше можна отримати адміністративний штраф.

— За захаращення прибудинкової території, зазвичай, призначається адміністративний штраф. Але ж треба ще й винного встановити, і от із цим часто виникають труднощі. Масових випадків засмічення немає: якщо ялинка залишена десь у неналежному місці, то двірник її забирає протягом дня і виносить на майданчик для великогабаритного сміття, - розповів журналістці директор департаменту житлового господарства Вінницької міськради Роман Фурман.

Якщо хочете викинути новорічну красуню, то:

  1. віднесіть її у пункт прийому на території підприємства “Зеленбуд” (за адресою Максимовича, 24). Він працює із 8.00 до 17.00. Тут ваше дерево використають для опалення теплиць.
  2. залиште на спеціальному сміттєвому майданчику для великогабаритного сміття(зазвичай вони розташовані біля контейнерів для сортування сміття). Звідти її заберуть працівники “Ековіну” та доставлять у “Зеленбуд” на Максимовича.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (9)
  • Olvol
    А де є смітники для великогабаритного сміття? Підкажіть! Вперше про такі чую, чесно
  • Валерка
    Біля ГЕСу взагалі смітники прибрали)))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
18:31 «Пакунок школяра» у Вінниці: скільки коштує зібрати першачка та чи вистачить 5 000 гривень? 18:03 Очисні споруди хочуть модернізувати, а «Ховрашів’ю» дати статус заказника: рішення облради 17:15 Модернізація очисних споруд у Сабарові: обласна рада затвердила договір про співпрацю (Пресслужба Вінницької обласної ради) 17:10 Дзюдо, пауерліфтинг та сумо: п'ята спортшкола запрошує дітей на безкоштовні тренування Від читача 17:12 Продаж товару в Інтернеті 16:15 Як підготувати дитину до школи без сліз та стресу: поради дають психолог і медик 16:01 Палали сухостій та пожнивні залишки у кожному районі області photo_camera 15:11 14-річна вінничанка представлятиме Україну на Юнацькій Олімпіаді-2026 photo_camera 14:09 У водойму під Вінницею зливають фекалії 13:47 На всю Вінниччину — 79 маршрутів. Куди їдуть автобуси і чого бракує області 13:17 Готуйтеся до погодних змін: що буде на Вінниччині найближчими днями photo_camera 13:13 Наші розгромили шість пунктів управління дронами росіян photo_camera 12:25 Новий подих традицій: Чому вишиваний одяг підкорює світ? (Новини компаній) 12:21 Сміттєпереробний комплекс у Людавці: інвестор керуватиме обʼєктом 50 років play_circle_filled photo_camera 11:12 За $9,5 тисячі допомагав залишити військову частину. У Вінниці затримали контрактника photo_camera 10:01 Понад 30 машин поливають дороги, а бригади ремонтують мережі 09:17 Понад рік вважався зниклим безвісти: прощаються із загиблим снайпером Олександром Москаленком 08:01 Сьогодні вітаємо Олександра та Марфу. Історія, заборони та прикмети 21 серпня 22:34 Справжній бебі-бум: у першій міській лікарні за добу народилися 12 немовлят photo_camera 22:29 По 60 годин громадських робіт: у Вінниці покарали пранкерів, які блокували рух трамвая № 6 play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up