Коли почнуть оновлювати вінницький аеропорт. І на що вже витратили 800 тисяч гривень

Коли почнуть оновлювати вінницький аеропорт. І на що вже витратили 800 тисяч гривень
  • У Вінниці 30 квітня схвалили рішення про виділення коштів на проходження експертизи проєктно-кошторисної документації реконструкції аеровокзалу «Вінниця».

Рішення схвалили під час сесії Вінницької міської ради. Як читаємо на сайті міськради на експертизу спрямовується 821 тисяча 710 гривень. У повідомленні йдеться, що наявність у Вінниці сучасного аеропорту має вагоме стратегічне значення для нашої громади. Такий транспортний об'єкт дасть суттєвий поштовх до збільшення авіаперевезень, нарощення пасажиропотоку, а у перспективі дозволить аеропорту трансформуватись у транспортний хаб.

«Сьогодні для нас досить важливим є в першу чергу питання реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту «Вінниця». Свого часу ми приймали відповідне рішення на сесії міської ради і звернення до Уряду щодо виділення фінансування з державного бюджету», — каже міський голова Сергій Моргунов.

Читаємо, що аналогічне звернення щодо виділення коштів на реконструкцію аеродрому до центральних органів влади направили ще 34 територіальних громади Вінницької області.

Відео дня

«У цьому напрямку нам ще потрібно пройти досить складний шлях. Тому ми також звертаємось до Кабінету Міністрів України щодо виділення найближчим часом відповідного фінансового ресурсу, щоб ми могли розпочати реконструкцію злітно-посадкової смуги. У нас все для цього готово. Разом із тим, паралельно, ми хочемо проводити роботу щодо реконструкції аеровокзалу. Наразі вже завершено виготовлення проектно-кошторисної документації, і ми спрямовуємо 821 тисячу гривень на проходження державної експертизи», — коментує міський голова.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що першу чергу реконструкції вінницького аеропорту планують завершити до кінця 2022-го року. 

Крім цього, міський голова повідомив, що Вінниця отримала підтвердження щодо виділення коштів з Державного фонду регіонального розвитку  у розмірі  48,2 млн грн на продовження реконструкції важливих для міста об'єктів. 

Зокрема, 30 млн на реконструкцію будівлі дитячого садочку по вул. Зерова, 12,4 млн — на реконструкцію спортивного комплексу по вул. Академіка Янгеля, 4,5 млн – на реконструкцію будівлі для розміщення Вінницького інноваційно-технологічного парку і один мільйон — на добудову головного  корпусу клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Читайте також: 

Квітуча алея сакур та ніжні магнолії: фоторепортаж з весняної Вінниці

Бабуся-тіктокерка. Як 81-річна пенсіонерка з села на Вінниччині створила свій відеоблог 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Ilko
    30  млн гпн на реконструкцию садика???
  • Тимур Викторович
    А зроблять експертизу 5 чоловік в яких зарплата максимум 10000 грн.
  • Наталья Горошко
    Лучше электрички пустите, дебилы.
  • Максим Клеймёнов
    После продажи земли, - сразу займутся аэропортами.. ☝️
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 На Закарпатті спіймали сімох чоловіків, які тікали за кордон. Серед них — вінничанин play_circle_filled 20:15 Свято темряви чи невинна гра? Позиція церкви з приводу Хелловіну 19:27 Про фронт без гриму та жіноче серце, що не зламалося: ветеранка Тетяна Чудновець видала книгу про війну 19:02 Вінницькі хірурги видалили 80% печінки, рятуючи пацієнтку з рідкісною хворобою photo_camera Від читача 11:24 Трьох вінничан відзначили за вагомий внесок у розвиток сфери національної та громадянської ідентичності 18:32 Що робити під час відключень електроенергії у Вінниці? Зібрали всі поради в одному матеріалі 17:54 На рік частково перекриють вулицю Праведників Світу через будівництво житлових будинків 17:15 Мікрозелень на підвіконні: як виростити вітаміни за тиждень у себе вдома (партнерський проєкт) 17:08 Воїн 169-го батальйону ТрО Сергій Панчук помер після важкої хвороби 16:14 В яких містах Вінниччини людям краще кип'ятити воду? Результати досліджень 15:49 Квартира до тисячі доларів, будинок — до двох тисяч. У Вінниці рекордно зросли ціни на оренду 15:11 Іракця змусили воювати за рф: «Вибір був між тюрмою та фронтом» play_circle_filled 14:46 День працівника соціальної сфери у Вінниці відзначили концертом «Від щирого серця» 14:21 На реставрацію вежі Артинова пропонують витратити понад 44 мільйони гривень 14:01 Викрили дві схеми ухилення від мобілізації у Вінниці — «студентські квитки» та фейковий ліцей photo_camera 13:13 Фура збила людину на Шимка і проїхала кілометр із тілом 12:44 Мобілізація через ТЦК — що робити, якщо зупинили на вулиці 12:09 На місцях влучань після нічної атаки на Вінниччину працює понад 130 рятувальників photo_camera 11:14 На Курському напрямку загинув 55-річний штаб-сержант з Вінниці Віталій Шевчук 11:01 Як Вінниця живе після нічної ворожої атаки та до чого готуватися
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up